Zlatý

Jste v registru dárců kostní dřeně?

A souhlasili byste s veřejnou akcí na seznámení s příjemcem?
Asi bych příjemce poznat chtěla, ale při malém soukromém setkání.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejsem. Zdravotní stav to nedovoluje. Pokud bych byl, tak bych se asi setkat nechtěl.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejsem - nejsem vhodný dárce...
___
Byl-li bych, rozhodně bych nesouhlasil s nějakou "veřejnou setkávací akcí" - nehodlal bych dělat na nějakém show ´cvičenou opicu´.
Setkat se jen s příjemcem, měl-li by on zájem, možná - ale spíše taky ne - ani na nějaké dojemné ´děkovačky´ nejsem...
;-)

Zlatý

Stejné jako Drap

Zlatý

Jsem v registru. S případným příjemcem bych se setkat nechtěla.

Zlatý

Ne, nejsem a vzhledem ke zdravotním skutečnostem být dárcem nemůžu. Ale proč se navzájem nesetkat veřejně? Vždyť to je krásné, být obdarován a dárcem, jen tak ze šlechetnosti.. Ať svět vidí, že jsou i dobří lidé.

V registru z důvodu nesplnění podmínek - zdravotní stav - nejsem. Každopádně kdybych byla, tak se setkat nechci. Byla bych samozřejmě ráda, že jsem někomu pomohla, ale to mi jako informace stačí. Když mám mluvit za mě osobně - jsem asi na tohle moc skromná, ale opravdu by mi stačil ten pocit, že jsem někomu pomohla a neměla bych nutkání si tou návštěvou ještě nějakým způsobem dokazovat veřejněji tuhle pomoc - myslím si, že o tom by to mělo být - pomáhat bez nějakého očekávání vděku a odměny.. tomu se podle mě říká pravé darování.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.