Avatar uživatele
ReHu

Jste v registru dárců kostní dřeně?

A souhlasili byste s veřejnou akcí na seznámení s příjemcem?
Asi bych příjemce poznat chtěla, ale při malém soukromém setkání.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, gecco, anonym před 3252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejsem. Zdravotní stav to nedovoluje. Pokud bych byl, tak bych se asi setkat nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Nejsem – nejsem vhodný dárce…
___
Byl-li bych, rozhodně bych nesouhlasil s nějakou „veřejnou setkávací akcí“ – nehodlal bych dělat na nějakém show ´cvičenou opicu´.
Setkat se jen s příjemcem, měl-li by on zájem, možná – ale spíše taky ne – ani na nějaké dojemné ´děkovačky´ nejsem…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Stejné jako Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Jsem v registru. S případným příjemcem bych se setkat nechtěla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne, nejsem a vzhledem ke zdravotním skutečnostem být dárcem nemůžu. Ale proč se navzájem nesetkat veřejně? Vždyť to je krásné, být obdarován a dárcem, jen tak ze šlechetnosti.. Ať svět vidí, že jsou i dobří lidé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karbilka

V registru z důvodu nesplnění podmínek – zdravotní stav – nejsem. Každopádně kdybych byla, tak se setkat nechci. Byla bych samozřejmě ráda, že jsem někomu pomohla, ale to mi jako informace stačí. Když mám mluvit za mě osobně – jsem asi na tohle moc skromná, ale opravdu by mi stačil ten pocit, že jsem někomu pomohla a neměla bych nutkání si tou návštěvou ještě nějakým způsobem dokazovat veřejněji tuhle pomoc – myslím si, že o tom by to mělo být – pomáhat bez nějakého očekávání vděku a odměny.. tomu se podle mě říká pravé darování.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek