Alča M.♥

Jste unavení?

Jste teď unavení? Já jo. Nevím proč, když je tak brzo, ale jsem každý den furt unavená brzo, i když jsem dneska nic únavného nedělala. Jestli budete tak hodní, tak pls napište proč.
(Odpovězte pouze 5.3.2012, do 22.00 hod. Nemůžu to uzamknout, protože budu už spát)

Nejlepší odpověď
ReHu

Jasně, že jsem někdy unavená. Ale teď ne.
A otázku přece zamykat nemusíš.
Tak nešil. Přečteš si to zítra. Nebo pozítří.

Další odpovědi
quentos

nejsem, a už vůbec ne teď, večer teprve pořádně ožívám ;{)> ale včera večer jsem byl, to ovšem mělo svůj důvod, vrátil jsem se z cest – kdo by po 300 km vlakem nebyl unavenej…

aramah

No dnes ano, byla jsem v lese a bylo tak hezky a já šla šla šla a šla pak koukám že nevím kde jsem.A než jsem se dostala dom byo 15 hodin.
Tak jsem příjemně zdrchaná :D

Ella

ani ne, i když jsem byla v práci a docela makačka dneska… myslím, že nejsem unavená, protože za a) jsem si dala dvacet v autobuse cestou domů :D
a za b) čekají mě dva dny volna, takže mám v sobě pozitivní energii :)

hanulka11

nejsem unavená ,
choď víc ven, měj zájmy které tě nabíjí energií ,dostatečně pij to je důležité