Mili @

Jste ulítlí na pořádek nebo vám nevadí přirozený běžný binec…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mám ráda, když je byt čistý a uklizený. V binci bych se totiž moc dobře necítila a stejně by mě to donutilo uklidit. 😁

Další odpovědi
SinceX

Jsem od přírody nepořádník, proto preferuji binec, vždy vím, kam jsem to položil, nebo najdu, kdykoliv si poklidím pokoj, zapomenu, kam jsem to založil a prakticky vytvořím znovu nepořádek, při jejím hledáním..:D

panenka

Mám ráda pořádek

Terryle

Bordel v bytě, šťastné dítě. A protože ve mně zůstane kus děcka navěky, uklízení budu vždycky nenávidět :o) Když už začíná binec přerůstat únosnou mez, tak uklidím / umyju, co je zrovna potřeba, ale dělám to nárazově. Udělám potřebnou věc a na ostatní, co ještě tak nehoří, se vyfláknu a udělám to klidně o den později, až mě to praští do očí. Ale týrat se u pravidelnýho kompletního úklidu… nač se sebeničit? Lepší být šťastná a spokojená v přiměřeným bordelu (samozřejmě ocaď pocaď, dřez plnej mastnýho tři dny starýho nádobí je taky hnus), než unavená, uštvaná a otrávená v nablejskaným hnízdečku.

ten který je

Mám rád uklizeno ale nic se nesmí přehánět.Jen tak mimochodem zítra plánuji umýt okna.:-)

kropitko

Vzhledem k tomu, že mám pět dětí a momentálně tři psy, tak bych buď musela být Superman, nebo je vyhodit z domu, abych měla absolutní pořádek. Samozřejmě se snažím a oni se také snaží, ale tak uklizeno, jako má třeba moje matka, která žije sama, tráví 10 hodin v práci, tak to bohužel nemám. No bordel tu není, jen je vidět, že tu někdo bydlí. Baráček bohužel není nafukovací a to přináší problémy, kam se všemi věcmi. Ale uklízím ráda a myslím, že dobře,.