Avatar uživatele
Mili @

Jste ulítlí na pořádek nebo vám nevadí přirozený běžný binec…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, aramah před 4905 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Mám ráda, když je byt čistý a uklizený. V binci bych se totiž moc dobře necítila a stejně by mě to donutilo uklidit. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Jsem od přírody nepořádník, proto preferuji binec, vždy vím, kam jsem to položil, nebo najdu, kdykoliv si poklidím pokoj, zapomenu, kam jsem to založil a prakticky vytvořím znovu nepořádek, při jejím hledáním..:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Mám ráda pořádek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Bordel v bytě, šťastné dítě. A protože ve mně zůstane kus děcka navěky, uklízení budu vždycky nenávidět :o) Když už začíná binec přerůstat únosnou mez, tak uklidím / umyju, co je zrovna potřeba, ale dělám to nárazově. Udělám potřebnou věc a na ostatní, co ještě tak nehoří, se vyfláknu a udělám to klidně o den později, až mě to praští do očí. Ale týrat se u pravidelnýho kompletního úklidu… nač se sebeničit? Lepší být šťastná a spokojená v přiměřeným bordelu (samozřejmě ocaď pocaď, dřez plnej mastnýho tři dny starýho nádobí je taky hnus), než unavená, uštvaná a otrávená v nablejskaným hnízdečku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám rád uklizeno ale nic se nesmí přehánět.Jen tak mimochodem zítra plánuji umýt okna.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Vzhledem k tomu, že mám pět dětí a momentálně tři psy, tak bych buď musela být Superman, nebo je vyhodit z domu, abych měla absolutní pořádek. Samozřejmě se snažím a oni se také snaží, ale tak uklizeno, jako má třeba moje matka, která žije sama, tráví 10 hodin v práci, tak to bohužel nemám. No bordel tu není, jen je vidět, že tu někdo bydlí. Baráček bohužel není nafukovací a to přináší problémy, kam se všemi věcmi. Ale uklízím ráda a myslím, že dobře,.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek