Bronzový

Jste ulítlí na pořádek nebo vám nevadí přirozený běžný binec....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám ráda, když je byt čistý a uklizený. V binci bych se totiž moc dobře necítila a stejně by mě to donutilo uklidit. :-D

Další odpovědi:

Bronzový

Jsem od přírody nepořádník, proto preferuji binec, vždy vím, kam jsem to položil, nebo najdu, kdykoliv si poklidím pokoj, zapomenu, kam jsem to založil a prakticky vytvořím znovu nepořádek, při jejím hledáním..:D

Zlatý

Mám ráda pořádek

Zlatý

Bordel v bytě, šťastné dítě. A protože ve mně zůstane kus děcka navěky, uklízení budu vždycky nenávidět :o) Když už začíná binec přerůstat únosnou mez, tak uklidím / umyju, co je zrovna potřeba, ale dělám to nárazově. Udělám potřebnou věc a na ostatní, co ještě tak nehoří, se vyfláknu a udělám to klidně o den později, až mě to praští do očí. Ale týrat se u pravidelnýho kompletního úklidu... nač se sebeničit? Lepší být šťastná a spokojená v přiměřeným bordelu (samozřejmě ocaď pocaď, dřez plnej mastnýho tři dny starýho nádobí je taky hnus), než unavená, uštvaná a otrávená v nablejskaným hnízdečku.

Zlatý

Mám rád uklizeno ale nic se nesmí přehánět.Jen tak mimochodem zítra plánuji umýt okna.:-)

Zlatý

Vzhledem k tomu, že mám pět dětí a momentálně tři psy, tak bych buď musela být Superman, nebo je vyhodit z domu, abych měla absolutní pořádek. Samozřejmě se snažím a oni se také snaží, ale tak uklizeno, jako má třeba moje matka, která žije sama, tráví 10 hodin v práci, tak to bohužel nemám. No bordel tu není, jen je vidět, že tu někdo bydlí. Baráček bohužel není nafukovací a to přináší problémy, kam se všemi věcmi. Ale uklízím ráda a myslím, že dobře,.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.