aramah

Jste trubači?Jízda autem.

Nebo komentujete všechny co jezdí kolem vás, nebo snad nerváci? Já jsem komentátor a co vy?

Nejlepší odpověď
rynek878

Snažím se být za volantem džentlmen,když vidím co se na našich silnicích děje a co by mne mohlo potkat,ale když narazím na pořádného blbce tak to jsou ode mne tedy komentáře,že to ani nemohu napsat.

Další odpovědi
Jahoda

Já jsem všechno dohromady. Každého, kdo kolem mě projede komentuji. Když mě někdo, koho jsem předtím okomentovala štve, jsem nervák, a pokud si někdo nedá říci, troubím a do předního okna nasadím nehezký výraz. Ne, že bych ukazovala něco sprostého, nebo dokonce něco z okna křičela, ale můj ošklivý výraz mluví za vše 😁

Bumbes

já jsem od každého něco. Záleží na situaci a náladě.

Doplňuji:
RE: ReHu
Cyklistů-kreténů jezdí … a nejraději 3 vedle sebe, aby se vešli k půlící čáře, vůbec je nezajímá nějaká vyhláška.
Mám na autě lodní trumpetu, ta na takové provokatéry platí. To je nádherný pohled, jak se jim plaší řídítka, když jim troubnu za zadkem…

oskar

Já vůbec houkačku nepoužívám,ani nevím jestli je funkční.Tak neví do jaké kategorie bych měl být zařazen.

ReHu

Já tedy za volantem měním slovník, někdy se i divím, co ze mě vylítne. Občas troubnu – většinou na nějakou trubku za volantem nebo cyklistu – kreténa.
Doplňuji:
>Bumbes – ta lodní trumpeta je dobý nápad. U nás to je rovina a cyklistů mraky. Když vyjíždějí z vedlejší nebo nějaké boční uličky na hlavní, tak se z 95% ani nepodívají, jesli něco nejede. Vypadá to, že si myslí, že nezaberou místo na silnici… A o podjíždění z pravé strany ani nepíšu.

dejv.s

Já jezdím dlouho a tak už netroubím, nenadávám, nekomentuji, starám se o sebe, snažím se byt ohleduplný a někdy se bavím tím co dělají ostatní jak se v kolonách rozčilují, troubí, dělají nachvali, blokují křižovatky (chtějí tam byt dříve) a stejně si nepomůžou 🙂 A pak vidím ve správách ty nehody a říkám si jestli to zrovna nebyl ten rozčilený řidič co intenzivně troubil na tu tramvaj co nemohla projet křižovatkou… Takže odpověď je jsem klidný 🙂 A vy buďte taky!!

roxy52

Já rozhodně patřím,potenci­onálně, mezi trubače.Vždycky když přede mnou jedou 2–3 bycyklisti vedle sebe,tak automaticky šahám po klaksonu.Ten ale netroubí,tak se jenom divím,proč netroubí.A že už se ,,divím" hodně dlouho!!Možná se ještě dlouho divit budu,bo nemám čas zajet do opravny.

ReHu

Jahoda – ten výraz je v obličeji? Nebo ukazuješ i rukama 🙂?