Jste to vy ?!

Dr. Jekyll a pan Hyde ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Nemáme s tím problém…:D

Další odpovědi
pizlicka

100procentně!uz rok.a cekam,kdy z te dvojrole zblbnu.

hanulka11

Ne ,já jsem stále já.

iceT

Nejsem Jekyll a Hyde,vždy jsem sama sebou a nemám potřebu se přetvařovat,protože pány J.a H. svým způsobem za přetvářku považuju-i když nejsou opravdoví-to proto,že H. za J. dělal věci,na které J.neměl sílu nebo odvahu.
Jsem jaká jsem,nepotřebuju před cizími dělat ze sebe dámičku a přitom,ti co mě znají,budou vědět svoje…a budu jim právě kvůli tomu k smíchu.