Jste téhož názoru,že exekutoři se rovnají novodobému Klondajku?

Odpovědi
iq

Pokud by se uzákonilo,že k fyzickému provedení exekuce již nebude třeba soudního rozhodnutí,jak se nyní navrhuje,to teprve bude Klondajk 🙂
Doplňuji:
také ale souhlasím s Ten který je. Já jsem si nikdy žádnou půjčku nebral a vždy jsem žil a utrácel tak,abych si ji brát nemusel. Ale výsměchu od lidí,kterým jsem půjčil jsem se už dočkal a je to hodně trpké.Proto už nikomu nepůjčuji.

ten který je

To je těžký,všechno má rub a líc.Byla také doba kdy se někteří dlužníci vysmívali věřitelům do ksichtu a nešlo s tím nic dělat.

tom004

Klondajk byl o zlatě, ale tady je to násilí bohužel psychické,a to je,podle mne zločin.

dědapetr

exekutor je zákonem podporovaný bezohledný darebák,který ožebračuje lidi vysokými poplatky za exekuci.Za dluhy se platit musí to je zřejmé,ale ty poplatky jsou neadekvátní k dluhu a to ještě čekají až narostou úroky.