Zlatý

Jste téhož názoru,že exekutoři se rovnají novodobému Klondajku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Pokud by se uzákonilo,že k fyzickému provedení exekuce již nebude třeba soudního rozhodnutí,jak se nyní navrhuje,to teprve bude Klondajk :-)
Doplňuji:
také ale souhlasím s Ten který je. Já jsem si nikdy žádnou půjčku nebral a vždy jsem žil a utrácel tak,abych si ji brát nemusel. Ale výsměchu od lidí,kterým jsem půjčil jsem se už dočkal a je to hodně trpké.Proto už nikomu nepůjčuji.

Zlatý

To je těžký,všechno má rub a líc.Byla také doba kdy se někteří dlužníci vysmívali věřitelům do ksichtu a nešlo s tím nic dělat.

Zlatý

Klondajk byl o zlatě, ale tady je to násilí bohužel psychické,a to je,podle mne zločin.

Bronzový

Exekutoři, to je ta nejhorší chamraď. Ne že bych schvaloval, když se někdo zadluží a vědomě nesplácí, ale to, co si exekutoři účtují za svou práci a jak to mají ošancované, to je nehoráznost.

Až bude revoluce a stanu se absolutním vládcem, znárodním exekutorské úřady a exekuce budou výsadou státu.

Zlatý

exekutor je zákonem podporovaný bezohledný darebák,který ožebračuje lidi vysokými poplatky za exekuci.Za dluhy se platit musí to je zřejmé,ale ty poplatky jsou neadekvátní k dluhu a to ještě čekají až narostou úroky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.