Avatar uživatele
anonym

Jste take smutni,

kdyz Vam marodi zviratko a placete kdyz umre.Me to ted ceka,marodi mi andulka a veterinar pry nemuze uz pomoc.A tak mi je smutno,nebot jeho druzka snim citi a nechce ani zobat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5073 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Před lety jsem musela nechat utratit fenu NO,už jí nebylo pomoci,bylo to snad nejhorší rozhodnutí,co jsem kdy musela udělat. Měla jsem ještě psa,ten se tak trápil,že jí nemá,že do měsíce ve spánku zemřel…byl zdravej,prostě umřel žalem…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

No jo každá smrt je smutná. Ať se jedná o milovaného člověka nebo o milované zvířátko, které je nám mnohdy bohužel milejší než člověk. A proto kdo nikdy neměl domácího mazlíčka ať se jedná o jakékoliv zvířátko, tak ten tento žal nepochopí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano plakala jsem když jsem bydlela u rodiču moje mamka s tatkou mi pořídili pejska a za 10 let mi umřel. Ted jsem si pořidila do svého domečku pejska kokršpaněla a nedokážu si představit že bych ho už neměla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Minulý rok na mikuláše,nám umřel bílí ovčák na torzi žaludku,po operaci byl ok,měli jsme ho už i doma,ale za týden to začalo znova.Odvezly jsme ho na veterinu v Pce,a nechali ho tam na pozování.Dopadlo to tak že se nám doktor podřeknul,že u něj 2 hodiny nikdo nebyl,a on nám brouček v té době zemřel.Měli ho hlídat a nechaly ho umřit,v hrozných bolestech.Dodnes brečím když se podívám na fotografii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Ano, já to zažila s morčátkem, už to jsou asi 3 roky, ale pořád na ni stejně myslím a je mi smutno když si na ni vzpomenu. Dostala nějakou mozkovou mrtvici a ochrnula…:-( Bylo hrozné se dívat jak umírá. Lékař také už nemohl pomoct. ☹
Přeji vám, ať vás to bolí co nejmíň a ať andulka odejde s co nejmenším trápením…:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Byl jsem moc smutný když mne toto potkalo na podzim minulého roku.Když mi umřela jedna tak ta druhá létala po bytě,volala jí a nakonec byla moc smutná.Moc mne to mrzí ILIINES co se Vám stalo.Co jí je?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

Ano mě minulý rok na štědrý den umřel králíček bylo to hrozné ale po měsíci už jsem zapoměla na to zlé a myslela jsem na to že je v pořádku(v ne­bíčku)…a do konce života ho budu mít v srdíčku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zuzka.kol.

to je mi líto me umrel krecek a taky sem mmooooooooooo­ooooooooooooo­ooooc brecela.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Jasně, že bych byla smutná. Nám umřel pes a bylo to hrozný. Překonali jsme to, ale bolelo to. A dlouho.

před 1152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Prosím tě, koukala jsem na možnosti a narazila na službu Krematorium zvířat Praha. Nevíš o ní? Docela bychom je aji oslovili…

před 1093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Tohle bolí… a jen tak nepřebolí. Nás smutek třeba nepřešel :( Jak jste řešili pohřeb?

před 1124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vercule

My jsme oslovili kremacezviratus­ti.cz a jsem za to ráda, protože díky nim byl ten odchod snesitelnější :) Jsem za to ráda. Zajistili jsme díky nim opravdu důstojný odchod.

Avatar uživatele
Honzin8

Ano, to měla jsem stejné pocity. A byla jsem moc ráda, že jsme mohli být u žehu. Že nás tam nechali. Já jsem se původně bála, že jim jen předáme pejska a hotovo, ale ne. Mohli jsme s ním být úplně do konce.

Avatar uživatele
anonym

Uz jsem o nem psala,mel potize-nafouknuti,pak se s toho dostal,no vratilo se to-a podle veter.to jsou nepruchodne strivka.Je na nem videt,ze ma bolest,zveda nozicku,je cely nacepyreny,ale je mi zvlastni ze ke krmitku jde a zobne si.Hodne prospi a ta druha ho stoucha do briska,jako by to vedela.Budi ho a nuti k pohybu,ale Riovi se moc nechce.Ztraci i plachost,a tak nevim,nevim.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

No když byla Lorinka na tom moc špatně,také Pepinka u ní neustále seděla a mírně jí štouchala aby nespala.Je vidět že jsou to chytří tvorové a někdy se chovají lépe než lidé.Držím palce a snad to dobře dopadne.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dekuji Vam ten ktery je.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek