Avatar uživatele
zjentek

jste tak dobří v klávesovejch zkratkách, že když vám dojde energie v bezdrátový myši, tak to s vámi ani nehne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzlatokopka před 3361 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
isteron

Radšej zabehnem do samoobsluhy, ( 100 m ), pre nové batérie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

áno.

a okrem toho – myška bez chvostíka je taký invalida, mám radšej a (osobne) používam klasiku s káblikom.

ešte pamätám, keď sme od bordelu čistievali „kolečko a valčeky“.

TOTO (→ (prvá počítačová myš) http://co-to-je.sk/images/prva-pocitacova-mys.jpg ) našťastie nepamätám. ale vyskúšal by som :DD

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

…„dojde energie v bezdrátový myši“…
😁
To je jeden z důvodů, proč nemám bezdrátovou myš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Používám notebook. Když dojde šťáva pro touchpad, není šťáva ani pro displej. A ani pro disk a tak vůbec.

Jinak na Windows s tím nemám problém, systémových zkratek znám většinu a snad každá aplikace obsahuje menu, kterou ji lze kompletně ovládat. Na linuxu se učím a znám jich do deseti :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LeVovič

Klávesových zkratek znám celkem dost a ty, které neznám, tak si vyhledám.
Ale k bezdrátovým krysám → kdysi jsem si jednu koupil, myslím, že stála asi 500 KČ a byla z TESCA…pamatuji si značku „TECHNIKA“ :D a každý den jsem do toho musel dávat baterky. Přiznám se, že letěla celkem brzo do koše. Teď mám myš Trust za stejnou cenu a jsem maximálně spokojen…jede totiž po kabelu :) a má i vymoženosti (třeba tlačítko vpřed a zpět, rychlost pohybu myší a nebo třeba „double-click“) ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek