zjentek

jste tak dobří v klávesovejch zkratkách, že když vám dojde energie v bezdrátový myši, tak to s vámi ani nehne?

Nejlepší odpověď
isteron

Radšej zabehnem do samoobsluhy, ( 100 m ), pre nové batérie.

Další odpovědi
arygnoc

áno.

a okrem toho – myška bez chvostíka je taký invalida, mám radšej a (osobne) používam klasiku s káblikom.

ešte pamätám, keď sme od bordelu čistievali „kolečko a valčeky“.

TOTO (→ (prvá počítačová myš) http://co-to-je.sk/images/prva-pocitacova-mys.jpg ) našťastie nepamätám. ale vyskúšal by som :DD

;-Q

gecco

…„dojde energie v bezdrátový myši“…
😁
To je jeden z důvodů, proč nemám bezdrátovou myš…

setapouch

Používám notebook. Když dojde šťáva pro touchpad, není šťáva ani pro displej. A ani pro disk a tak vůbec.

Jinak na Windows s tím nemám problém, systémových zkratek znám většinu a snad každá aplikace obsahuje menu, kterou ji lze kompletně ovládat. Na linuxu se učím a znám jich do deseti :)

LeVovič

Klávesových zkratek znám celkem dost a ty, které neznám, tak si vyhledám.
Ale k bezdrátovým krysám → kdysi jsem si jednu koupil, myslím, že stála asi 500 KČ a byla z TESCA…pamatuji si značku „TECHNIKA“ :D a každý den jsem do toho musel dávat baterky. Přiznám se, že letěla celkem brzo do koše. Teď mám myš Trust za stejnou cenu a jsem maximálně spokojen…jede totiž po kabelu :) a má i vymoženosti (třeba tlačítko vpřed a zpět, rychlost pohybu myší a nebo třeba „double-click“) ;)