jste stejneho nazoru?

ze srandy se rika :sportem k trvale invalidite:co vy na to? po vcerejsku kdy jsem si malem natrhla sval ano

Nejlepší odpověď
iceT

ja rikam,ze nic by se nemelo prehanet,jinak sportu zdar!

Další odpovědi
led

súhlasím, ak ide o vrcholový šport.
Pri rekreačnom športe, ak sa nepreháňa, úraz väčšinou nehrozí. Ak nezanedbáte bezpečnosť.
Ja mám napríklad z potápania prasknutý bubienok, porušila som pravidlá ponoru…ale hlavne že žijem 🙂

kapka

A kdo se moc nehýbe, má taky zdravotní problémy, tak je to asi prašť jako uhoď.
Rekreační sport je myslím dobrá věc, i když se samozřejmě někdy může něco stát. O vrcholovém sportu mám v dnešní době trochu pochybnosti, jestli to není spíš ničení těla. Ale samozřejmě jak který.

pondělí

PŘEDCHOZÍ DOTAZ MÁ STRACH NATRŽENÉHO HIMNU,VY JSTE TRHAČI