poa.li

Jste šťastní?

Doplňuji:
Já nejsem nešťastný. Jsem klidný a vyrovnaný. Díky za to. Ale vyloženě šťastný – euforický ne.

Odpovědi
hanulka11

Já ano a ty?
Doplňuji:
Bereš asi život dost psychologicky – rozebíráš …nežiješ.Jsi hodně hloubavý a přemýšlivý .
Nevím ,to je jen můj pocit z tvých otázek.

kapka

Ne. Jsem nešťastná. Manžel mi nechce dát myš, hraje na druhém notebooku karty. Mně zůstal NB, kde nefungují tlačítka, která nahrazují tlačítka myši. Nemůžu nic zkopírovat atd. Už chápete, proč jsem tak strašně nešťastná? 🙂

Doplněna po 53 minutách:
A navíc mi nikdo nechce dát palec. Já se dnes asi usoužím. 🙂

Doplňuji:
To Ten který je, děkuji za palec, náhle mne zaplavilo nebývalé štěstí. 🙂

myšpulín

Já jsem štatná 🙂

flodur

Já jsem naštvaný že nám budou číst dopisy:DDD

Mili @

Otázka, kterou nám s oblibou dává náš šéf…
Máme pocit, že se nám snad posmívá nebo co…!!!!!

Terryle

Jsem na tom nějak tak asi jako Ty. Občas se cítím šťastně, když se něco zadaří, ale většinou spíš spokojeně, vyrovnaně a smířeně s tím, co mi život přináší. Štěstí si způsobuju tím, že se raduju záměrně z naprostejch blbostí, nehodnejch radosti dospělýho člověka. Těžko bejt naplno šťastnej, když nevíš, co ti život přinese, kde skončíš, jak skončíš a tak vůbec.
Možná je vlastně větší štěstí být vyrovnanej, než se opájet obrovským štěstím, který jednou nutně musí skončit… :o/