Zlatý

Jste štastní?

Jste štastní že zítra nemusíte do práce?Já štasten nejsem,jelikož do práce jít musím.Přeji vám všem dobrou noc a zítra se opět těším zde.P.S.Po práci legraci:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano jsem ráda že je konečně víkend i když jsem na MD mám hodně létáního po úřadech a ježdění po zakázkách a odpočinout si můžu jen o víkendu.Takže se těším už na zítřek až se pěkně vyspím
A taky vám přeji dobrou noc

Další odpovědi:

Bronzový

Nejste sám, taky pracují něco na způsob 24/7.
Takže ne nejsem z toho šťastný, ale jak píšete - po práci legraci. Všechno se musí brát pozitivně.

Taky Vám přeji dobrou noc.

Zlatý

Nejsem, nejraději bych makal až do roztrhání těla :D Hold co nadělám, budu si muset užívat volna. A přeji dobrou noc.

Bronzový

Já jsem teda štˇastná,že mě čeká šestý pracovní den.A potom ten sedmý a hurá v pondělí jedu od začátku.Kdo jde spát,tomu přeju hezký sny!

Bronzový

A já bych zase do práce tak ráda šla,ale nejdeto:-(

Bronzový

Ano jsem šťastná, že mám volný víkend. Jsem šťastná, že jsem jakž takž zdravá a že se můžu hýbat. Jsem šťastná, že mám práci (kterou sice nenávidím), ale mám ji a jsem smutná, že syn o práci právě přišel, ale on na rozdíl ode mě to neřeší. Jsem šťastná, že nejsem v blázinci jako moje kamarádka (ale ona je tam spokojená´). A jsem šťastná, že i v mém věku mám ještě oba rodiče, kteří už tu nemusí třebas dlouho být. A pak je tu spousta a spousta drobných maličkostí, které mi kazí právě tu radost ze života. Jako je třeba týdenní čekání na opraváře "vodaře" jestli přijde a nebo ne. A zatím nepřišel, takže budeme čekat další týden.

Bronzový

Já jsem na mateřské - tak jsem šťastná každý den.

Zlatý

Já šťastná jsem. I když pracuji.
Práce je mým koníčkem :-). Pomáhám jiným i sobě :-).

Stříbrný

Někdy ano,někdy ne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.