Rencusqa

jste spokojeni s tým,že dávají televizní stanice nekdy telenovely ve hlavním vysílacím čase?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne

Nemám rád telenovely a tomu podobné seriály.Tak že mě vadí když je vysílají v hlavním čase.

Další odpovědi
Michal Kole

Ne

Ne, mám raději nějaké Trilery, akční filmy, kde hlavní roli hraje fyzicky zdatná herečka

slad08

Ne

Tyto seriály by se spíše měly nechávat na odpoledne. Nepochopím, že to stále natáčí, když přitom nemají velkou sledovanost.

venkovan

Ano

Já si totiž pustím na jiné stanici program co mne potěší. Takže telenovely – už ani nevím co se na TV vysílá. Takže ať si je vysílají kdy chtějí, poměrně velké stádo diváků si je vyžaduje a jednotlivé díly protom sáhodlouze probírají druhý den v práci apod.
A to přeci jde – dát lidem obezličku která je upoutá a lidi se potom moc neptají svých poslanců co provádí s jejich daněmi (státním a obecním rozpočtem).

anonym

Ne

filva

Ne

samicek333

Ano

Telenovely nesnáším…snad už bude tisíc a jedna noc už končit…