Fhrek

Jste spokojení s obřízkou?

Odpovědi
anonym

Nemám ji a přeju si ji nemít

Kankys

Nemám ji a přeju si ji nemít

Noga

Nemám ji a přeju si ji nemít

Beer4Real

Mám ji a ještě nevím

Doplňuji:
Mám ji teprv od včerejška, pořád to bolí, napíšu ti zitra.

Awe

Jsem žena

Fhrek:Nojo zase si našel nový článek na netu tak tě napadla otázka co?toto je tak zoufalé

jáára

Nemám ji a přeju si ji nemít

bolak

Z čí obřízkou, ti tam chybí?

Fienir

Jsem ateista, takže obřízku nemám.

Nazdar Bazar

No jo ale myslíš to v tom ohledu jako že nepraktikuješ židovské náboženství nebo muslimské. ? U křesťanů se to nedělá.

Nazdar Bazar

WTF ?!

Nazdar Bazar

Co to je za dementní otázku ?! Vyhrál jsi cenu nejdementnější ankety 2014.

Nazdar Bazar

Krom toho obřezána může být i žena z náboženských důvodů (i když to s náboženstvím nemá nic společného a praktikuje se to spíše na vesnicích) tím myslím v muslimských zemích.