Mousinek

Jste spokojeni s naší vládou?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Od roku 1989 nejsem spokojený se žádnou vládou a jak tak koukám,tak dlouho nebude ta stávající.

flodur

Ne

hanulka11

Ne

Terryle

NEZAJÍMÁ MĚ

Radši to moc neřeším. Nač se nervovat a rozčilovat něčím, co nemám chuť měnit. Volím, ale víc pozornosti politice věnovat nehodlám, natožpak nervů. Sama bych nevěděla, jak to udělat líp, tak nebudu buzerovat ty, co tam jsou – nevím, jak bych se na jejich místě chovala já.
Současná vláda mě ovšem irituje míň než mnohé předchozí. Ale od mýho postoje mě neodradí :)

iceT

Ne

a ani mě nezajímá,oni se taky nezajímají o řadového občana.

Elk

Ne

Nejsem, ale volili jsme si je sami! Mrzí mě, že dost lití nadává, ale k volbám nechodí, takže máme vládu dle našeho vzoru. Těžké je vybírat, když jsme – myslím velkou část společnosti – zaměřena na spotřební způsob života.

morgan

Ne

aramah

Ne

oskar

Ne

poa.li

NEZAJÍMÁ MĚ

Pokud se nezmění přístup každého jednotlivce, myslím, že neexistuje koncepce, která by společnost zachránila od blížícího se kolapsu..

Jahoda

Ne

Aším

Ne

Pantata

Ne

Ne a ne a ne.Tohle ani žádná jiná není vláda-to jsou zlatokopové.Bohužel pro nás