Jak může takové el. škrabadlo dlouho fungovat, když je na baterie? Dcera si koupila podobný a ten měl ve výbavě i nabíjení a jakmile přiložila škrabku k patě, stojek se zastavil, prostě je slabý. Výrobek se poslal k reklamaci, peníze vráceny a už si určitě nekoupí nic podobného. Zlatá pemza!

Další odpovědi
orwell

Jediné vhodné elektrické škrabadlo na moje paty je ruční vrtačka s drátěným kotoučem 🙂

Lamalam

Dala jsem to k narozeninám babičce. Říkala, že je to OK. Osobně jsem to nezkoušela.

kefud

Taky jsem se napálil, jak můžou nabízet takové šmejdy, je to jen klamavá reklama a vyhozené peníze. Není nad pemzu jak píše barbakan!!!