Gorouš

Jste spíše introverti nebo extroverti?

Podle statistik na světě žije přibližně 75% extrovertů a jen 25% introvertů. Já jsem určitě introvert.
Pokud jste introvert přitahují vás charakterově extrovertně založení lidé a naopak? Protiklady se prý přitahují. :) Mně spíš charakterově přitahují introverti. Děkuji za odpovědi!

Nejlepší odpověď
BEAES

Já jsem také ten mezidruh, takže jak kdy a kde a s kým. Vyhledávám spíše extroverty a asi se od nich sem tam něco přiučím. Mám ráda veselé a zábavné lidi.

Další odpovědi
Miroslavst

Tak teď jsem z toho úplně jelen. Co já vím co jsem? a tou otázkou jsem úplně zblblej. Takže asi pako jsem. :D

vecernice

Já jsem asi teda ten mezidruh.

afro.minerva

No, tak abych řekla pravdu, tak jsem spíš introvert. Můj manžel je 100% extrovert. Nicméně se o extrovertnost stále snažím. Nevím, jestli to to dá změnit. Ale pracuju na tom.

quentos

zajímavý, jsem na tom úplně stejně jako Ty, Gorouši ;{)= introvert, kterého přitahují introvertky. Což ovšem neznamená, že bych se občas nedokázal pobavit ve společnosti ;{)=

Wareg

Introvert. Introvertkyně… Introverčata.

Lucimia

Tak já jsem extrovert, ale velmi se přátelím i s introverty. Přítel je také asi introvert, nebo spíš něco mezi extrovertem a introvertem. Podle mě jsou i mezidruhy. :)

lorja

Já mám z každého něco.