Avatar uživatele
Gorouš

Jste spíše introverti nebo extroverti?

Podle statistik na světě žije přibližně 75% extrovertů a jen 25% introvertů. Já jsem určitě introvert.
Pokud jste introvert přitahují vás charakterově extrovertně založení lidé a naopak? Protiklady se prý přitahují. :) Mně spíš charakterově přitahují introverti. Děkuji za odpovědi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Haried před 5144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já jsem také ten mezidruh, takže jak kdy a kde a s kým. Vyhledávám spíše extroverty a asi se od nich sem tam něco přiučím. Mám ráda veselé a zábavné lidi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak teď jsem z toho úplně jelen. Co já vím co jsem? a tou otázkou jsem úplně zblblej. Takže asi pako jsem. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Já jsem asi teda ten mezidruh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

No, tak abych řekla pravdu, tak jsem spíš introvert. Můj manžel je 100% extrovert. Nicméně se o extrovertnost stále snažím. Nevím, jestli to to dá změnit. Ale pracuju na tom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

zajímavý, jsem na tom úplně stejně jako Ty, Gorouši ;{)= introvert, kterého přitahují introvertky. Což ovšem neznamená, že bych se občas nedokázal pobavit ve společnosti ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Introvert. Introvertkyně… Introverčata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Tak já jsem extrovert, ale velmi se přátelím i s introverty. Přítel je také asi introvert, nebo spíš něco mezi extrovertem a introvertem. Podle mě jsou i mezidruhy. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Já mám z každého něco.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek