Avatar uživatele
poa.li

Jste soutěživí? Jak vám záleží na tom být v čemkoli lepší, než jiní..

Nebo vám stačí vědomí svých kvalit? Děkuji za odpovědi…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878, iceT před 4832 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Podle toho, o co jde. Pokud je to něco, na čem mi záleží, pak soutěživá bývám – sama o sobě si můžu myslet, co chci, ale chce to si to i ověřit, aby to nebyl jen můj osobní pocit. Takže ano, soutěživá jsem ve věcech, ve kterých chci být dobrá. A když zrovna nejsem v lenošným období (to se pak jen vztekám, že ta lepší zrovna nejsem :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Soutěživost je přirozenost většiny lidí. Dřív se soutěžilo kdo rychleji ulovil potravu, samičku či samečka, dneska se soutěží i třeba o tom, jak se „baba“ slékne v telce (teď mi tu něco takového vedle v telce běží, ale nevím proč lidi za ty peníze tam volají).
Nicméně otázka je, zda jsme soutěživí a nebo ješutní že neco víme, něco dokážeme,že jsme v něčem lepší než ti druzí.
Nejraději soutěžím v BSŘ, ale nemusím vyhrát – stačí mi, když do sebe nacpu přiměřené množství bramborového salátu a několi řízků abych byl přiměřeně sytý – to vítězství nechám těm, co si chtějí obrátit žaludek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Nejsem soutěživý typ. Myslím si, že víc se snažím pomáhat druhým. Proto když něco dělám, těší mě, když jsou ostatní spokojeni. Ale někdy platí – „všeho do času“. Už se tady o tom několikrát psalo – někdo ovšem ochotu pomáhat druhým chápe jako manipulaci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek