poa.li

Jste si vědomi svých slabých stránek? Myslíte, že jsou odstranitelné?..

Nejlepší odpověď
chudst

Ano a ano. Odstranitelne je temer vse, jen se musi chtit a mit pevnou vydrz. (Cimz nerikam, ze ja ji u vseho mam ^^; )

Další odpovědi
kropitko

Já mám své slabé stránky ráda a nemíním je odstraňovat, pokud bych je neměla, tak se dá říct, že bych byla téměř dokonalá,,,,no a to by přece byla nuda.

sejtanka

Snažím se je odstraňovat celý život,některé se odstranit podařilo,ale některé jsou dány snad genetikou či co,tak už to až tak neřeším.