IQ tykve

Jste si jisti, že není monitoring vaše korespondence mezi uživateli zdejší interní pošty ?!

Doplňuji:
Ocko, v tom případě tě žádám, abys mi to umožnila!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

jiná(nutná)odpověď

Další tvoje otázka, která je velkým a trvalým přínosem do této poradny!
Nejsem si jista kdo do vnitřní pošty má přístup a je mi to jedno.
Ty máš uzavřený profil. Z těch, kdo se tady u té tvojí otázky angažují (zatím) máme já, Damiana a pl4toon otevřené profily. S těmi, ve které mám důvěru a i jiné společné zájmy než jen tuto poradnu, máme sdílené mailové adresy a komunikujeme tím způsobem. I virtuální život je mnohem pestřejší i mimo tento server, natož ten skutečný život!

Další odpovědi
Damiana

jiná(nutná)odpověď

Kým? Administrátorem? Co asi tak myslíš, když jsou to NĚČÍ stránky…:-)
Další věc je, jestli to někoho zajímá a k čemu by mu to bylo…

pl4toon

ne

Co by tím kdo získal? Jsem správce na různých fórech a obecný odpůrce špízlování a můžu říct, že mě interní komunikace uživatelů mezi sebou absolutně nezajímá. Souvisí s tím i profesionalita administrátora. Každý profesionál ctí soukromí uživatelů, i kdyby to bylo sebevíc lákavé.
Pouze když si někdo z uživatelů stěžuje na obtěžování přes interní poštu, tak porovnám citaci stěžovatele s originálem ve schránce, abych se případně nestal hybatelem účelového očernění za pomoci lží. Jinak nenahlížím a nezajímá mě to.

anonym

ne

Doplňuji:
a souhlasím s ockem že: „někteří vzteklouni si tu snaží kompenzovat své mindráky i obtěžováním v rámci interní pošty.“
A tak by se jí rád zeptal, proč mě obtěžovala zprávou:„Hansi, je vidět, že tomu nerozumíš a nejen tomu.“ a hned smazala otázku, v níž svojí odpovědí zrovna neexcelovala.

briketka10

jiná(nutná)odpověď

jo komu jsem dala takovou možnost tak mi to neva,
ale jestli se podívají admini je mi šumák to mi věř :D

a proč máš ty privátní profil ??

anonym

ne

Jistá si tím nejsem, ale naprosto mi to nevadí. Jak mám zjištěno někteří vzteklouni si tu snaží kompenzovat své mindráky i obtěžováním v rámci interní pošty. Je dobré pokud i tu může admin kontrolovat, aby si dokázal dát dohromady, jak tady kdo funguje. Žádnou zákulisní politiku tu nevedu, neintrikuju, takže mi do „rukou“ (do interní pošty) může nahlédnout kdokoliv. Je mi to jedno.