klaruška

Jste schopni mi poradit?

Dobrý den.. ani nevím proč se ptám cizích lidí, ale zajímal by mě váš názor..moc si přeji piercing..mám celkem bezproblémovou pleť..chtěla bych piercong do nosu,nebo do spodního rtu..a zajímal by mě Váš názor, kde by byl lepší.
každý má pro a proti..:
NOS

  • mám celkem pěknou pleť, +vypadá žensky(pěkně..:D) – akné mám ho u nosu,mám trošku pršáček,má ho skoro každý RET +mám plnější rty, pokud ho sundám jizva pak nejde videt,je stašně pěkný -nechcu vypadat jk feťak nevím jak by na mě vypadal

pokud mě chcete vidět najeďte na odkaz www.libimseti­.cz/klariiinec­zka
DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI ODEPÍŠOU

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

Ahoj, koukala jsem se na tvoje fotky a vůči tvému vzhledu bych řekla, že hezčí to bude do rtu. Co se ale zdraví týče, rozhodně do nosu – piercingem do rtu si (stejně jako pireciengem do jazyka) si zničíš zubní sklovinu. Viděla jsem ty zuby, jak potom vypadaj, a nic moc a navíc to bolí. Takže, pokud jde o mě: pokud chceš piercing, tak do nosu.

Další odpovědi
člověk

DOPORUČUJI DO ZADKU A NEBO RADĚJI NA ZADEK,PROSTĚ SE NUDÍŠ A NEMÁŠ EXISTENČNÍ PROBLÉMY,TAK CO S TĚMA PRACHAMA ,KTARÝCH MÁŠ DOSTATEK......

Brambacher

nos

nabubindes

je to, to jediné co ti chybí ke štěstí? chceš názor? viděl jsem foto, určitě to nepotřebuješ a můžeš bez obav žít i bez toho! jsi dost zajimavé děvče i bez piersingu! stačí?

vecernice

K Tobě by mi sedl nějaký jemný ,malinký kamínek na bok nosu.Nic přeplácanýho,prostě jemná záležitost,kterou nic nepokazíš a když si to rozmyslíš,a vyndáš ho tak za chvilku nebude nic vidět.

FOG

Jsi prekrasne devce a myslim,ze to nemas zapotrebi.
Kdyz nekdy zmenis uces,ci barvu vlasu,nic se nedeje,zase dorostou.
Myslim,ze je to jen modni vlna a samozrejme ,ze nikdo nechce vycuhovat,ani zapadat.Verim,ze se rozhodnes spravne.

anonym

VÍM PROČ TOHLETO DĚLÁTE,DNES TO DĚLÁ HODNĚ DÍVEK I KDYŽ MÉNĚ OBLEČENÝCH,NEVÍM JESTLI JE TOTO SPRÁVNÁ CESTA JAK SE ZVIDITELNIT,MĚLA BYJSTE TO VŠECHNO ZVÁŽIT.NÁSLEDKY TOHO ČEHO TÍMTO CHCETE DOSÁHNOUT MOHOU MÍT FATÁLNÍ NÁSLEDKY.NIKDY NEVÍTE KDO TOHO MŮŽE ZNEUŽÍT

Zdroj: ZKUŠENOSTI

nabubindes

náušnice máš?

klaruška

ano, v jednom uchu 2..

nabubindes

a to se ti zdá malo!? věř mi, že lepší to nebude! přírodu „neočůráš“

klaruška

vím, ale tobě/Vám se nikdy nestalo, že se ti/Vám něco líbilo tak,že ste to opravdu moc chtěl..?

klaruška

předem děkuji za odpovědi..
nejde mi moc o zdraví nebo tak mám vybraný luxusní salón i se zkušenostmi,, spíše jde o to,který by mi slušel, který se ke mě více hodí aod. děkuji..:)