Avatar uživatele
klaruška

Jste schopni mi poradit?

Dobrý den.. ani nevím proč se ptám cizích lidí, ale zajímal by mě váš názor..moc si přeji piercing..mám celkem bezproblémovou pleť..chtěla bych piercong do nosu,nebo do spodního rtu..a zajímal by mě Váš názor, kde by byl lepší.
každý má pro a proti..:
NOS

  • mám celkem pěknou pleť, +vypadá žensky(pěkně..:D) – akné mám ho u nosu,mám trošku pršáček,má ho skoro každý RET +mám plnější rty, pokud ho sundám jizva pak nejde videt,je stašně pěkný -nechcu vypadat jk feťak nevím jak by na mě vypadal

pokud mě chcete vidět najeďte na odkaz www.libimseti­.cz/klariiinec­zka
DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI ODEPÍŠOU

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5055 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fallen Angel

Ahoj, koukala jsem se na tvoje fotky a vůči tvému vzhledu bych řekla, že hezčí to bude do rtu. Co se ale zdraví týče, rozhodně do nosu – piercingem do rtu si (stejně jako pireciengem do jazyka) si zničíš zubní sklovinu. Viděla jsem ty zuby, jak potom vypadaj, a nic moc a navíc to bolí. Takže, pokud jde o mě: pokud chceš piercing, tak do nosu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
člověk

DOPORUČUJI DO ZADKU A NEBO RADĚJI NA ZADEK,PROSTĚ SE NUDÍŠ A NEMÁŠ EXISTENČNÍ PROBLÉMY,TAK CO S TĚMA PRACHAMA ,KTARÝCH MÁŠ DOSTATEK......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Brambacher

nos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

je to, to jediné co ti chybí ke štěstí? chceš názor? viděl jsem foto, určitě to nepotřebuješ a můžeš bez obav žít i bez toho! jsi dost zajimavé děvče i bez piersingu! stačí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

K Tobě by mi sedl nějaký jemný ,malinký kamínek na bok nosu.Nic přeplácanýho,prostě jemná záležitost,kterou nic nepokazíš a když si to rozmyslíš,a vyndáš ho tak za chvilku nebude nic vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Jsi prekrasne devce a myslim,ze to nemas zapotrebi.
Kdyz nekdy zmenis uces,ci barvu vlasu,nic se nedeje,zase dorostou.
Myslim,ze je to jen modni vlna a samozrejme ,ze nikdo nechce vycuhovat,ani zapadat.Verim,ze se rozhodnes spravne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

VÍM PROČ TOHLETO DĚLÁTE,DNES TO DĚLÁ HODNĚ DÍVEK I KDYŽ MÉNĚ OBLEČENÝCH,NEVÍM JESTLI JE TOTO SPRÁVNÁ CESTA JAK SE ZVIDITELNIT,MĚLA BYJSTE TO VŠECHNO ZVÁŽIT.NÁSLEDKY TOHO ČEHO TÍMTO CHCETE DOSÁHNOUT MOHOU MÍT FATÁLNÍ NÁSLEDKY.NIKDY NEVÍTE KDO TOHO MŮŽE ZNEUŽÍT

Zdroj: ZKUŠENOSTI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nabubindes

náušnice máš?

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klaruška

ano, v jednom uchu 2..

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nabubindes

a to se ti zdá malo!? věř mi, že lepší to nebude! přírodu „neočůráš“

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klaruška

vím, ale tobě/Vám se nikdy nestalo, že se ti/Vám něco líbilo tak,že ste to opravdu moc chtěl..?

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klaruška

předem děkuji za odpovědi..
nejde mi moc o zdraví nebo tak mám vybraný luxusní salón i se zkušenostmi,, spíše jde o to,který by mi slušel, který se ke mě více hodí aod. děkuji..:)

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek