lerak14

Jste sama se dvěma dětmi, 8000 Kč výplatu a už jste byli u moře?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne, u moře jsem byla naposledy jako pětileté dítko,,,,moje děti tam byly s prarodiči,,,,kaž­dé jednou.

Další odpovědi
benaja

Ano byli,dnes se to da poridit i levneji do kempu,kdyz nejste narocni,jako pravy cechacek pribalit trocha jidla,a jede se! vzdyt kempovani bylo nasi a pratel z NDR jedinou moznosti jak stravit dovolenou a nebylo to tak spatne.