DebilDebile

Jste řemeslník,vykonali jste práci,objednavatel nezaplatil. Co Dělat? :D

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud máš uzavřenou smlouvu, tak vyzvat znovu písemně k uhrazení. Pokud nebude reagovat podat trestní oznámení. Pokud mlouvu nemáš a nemůžeš doložit co bylo sjednáno a co jsi za práci vykonal, tak máš smůlu.

Další odpovědi
anonym

Poslat doporučeně výzvu k urychlené úhradě. Nezabere-li ani toto, napsat sdělení, že v případě, že nebude zaplaceno do 5 dnů, bude úhrada faktury vymáhána soudně. Exekutoři za dveřmi většinu neplatičů přesvědčí o tom, že dluhy se platit musí.

marci1

Zkuste se s objednavatelem domluvit. Pokud nezaplatí zašlete mu písemně výzvu k uhrazení a napište tam, že pokud nezaplatí, předáte celou věc právníkovi k vymáhání (na někoho platí,když je tam napsáno právníkovi).