Pokročilý

Jste rasisti?

Jinak rasizmus je nenavist kvuli barvě kuže, narodnosti a tak, takže to že někdo nemá rad třeba cigany neznamena, že je rasista. Ja jen, že to tak hodně lidi bere.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nevadi mi nikdo

Doplňuji:
Nevadí mi žádná lidská rasa ani národnost. Mohla bych napsat, že mi vadí Češi, protože se ke mě někteří chovali ne příliš hezky, ale nikdy nehážu všechny do jednoho pytle. A ani nechovám zlobu k těm, kteří mi ublížili - dovedu odpouštět.

Další odpovědi:

Nemám rád cigány

Lukasy, chybí Ti tu "Jiná možnost". Nemohu říct, že nemám ráda Židy, černochy, cizince. Pokud se u nás chovají slušně a dodržují naše zákony, nemám s nikým problém. Nenávist nechovám ani k lidem, kteří ji zjevně chovají v hojné míře ke mně. Něčím takovým svůj život zatěžovat nebudu. Negativní city a pocity jsou pro Ty, kteří si sami ničí vztahy a život.
Lidské rasy mi nevadí taky.
Takže z toho nepochybně vyplynulo, že nemám ráda lidi, kteří nerespektují zákony, právo na demokracii a svobodu pro všechny lidi bez rozdílu barvy pleti a kteří parazitují na společnosti, která se je snaží "převychovat". Nemám ráda ani občany bílé pleti, kteří z nepochopitelných důvodů žijí v představách, že pro ně zákony neplatí, nebo naopak pro ně platí zákony docela jiné než pro ostatní obyvatele.

Bronzový

Nevadi mi nikdo

Mezi každou lidskou rasou se najdou špatní a dobří.Kvůli několika jedincům nebudu zatracovat celou rasu.

Zlatý

Nemám rád cigány

Ovšem jen tu "verbež", která krade, nemaká a dělá bordel. Samozřejmě, takových je víc - v jakémkoliv etniku.

Bronzový

Nemám rád cigány

Pokročilý

Nevadi mi nikdo

Nikdo mi nevadi pokud mi nic nedela ale jediny co mi dost nesedi je muslimska vira a vsechny ty islamsky zeme.

Zlatý

Nenávidim všechny lidske rasy

Ale docela s tím dobře bojuji, takkže nemám problémy. Jinými slovy - schází minimálně jěště jedna odpověď - třeba musím se s nimi chvíli poznat - jsem předběžně opatrný než poznám jejich zvyklosti a chování. Víc nenávidím lidskou malost a povrchnost napříč všemi rasami.
Mimochodem - všimli jste si pánové., jak některé ženy jiných ras jsou krásné, půvabné atd.? I když českomoravskoslezská holka je prostě kus ženský v každém případě.

Bronzový

Nevadi mi nikdo

zakazte si uz konecne takto uvazovat.dychame vsichni stejny vzduch,takze,vy kteri rasisti jste,prestante dychat,protoze stejny vzduch prave dychaji cernosi, belosi, arabi, cigani, atd. staci trochu premyslet.

Bronzový

Nemám rád cigány

Pokročilý

Nemám rád cigány

Pokročilý

Nevadi mi nikdo

Nemám ráda špinavce a bordeláře.Ale to nejsou jenom cikáni,jsou to i bílí.Lidi,kteří si na majetek tvrdě nenašetřili se chovají ve většině jako čuňata.Jejich dědové,po kterých majetek dostali v restitucích se musí v hrobech obracet.To se týká i osídlených Sudet.Ale pozor,ne všichni jsou stejní,jsou i tací,kteří si věcí a všeho váží.

Bronzový

Nemám rád cigány

Za rasistu se nepovažuju. Nesnáším rasisty a cigány.

Bronzový

Nemám rád cigány

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3354
Zlatý Drap 1786
Zlatý led 1449
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1071
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.