Lukasy

Jste rasisti?

Jinak rasizmus je nenavist kvuli barvě kuže, narodnosti a tak, takže to že někdo nemá rad třeba cigany neznamena, že je rasista. Ja jen, že to tak hodně lidi bere.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevadi mi nikdo

Doplňuji:
Nevadí mi žádná lidská rasa ani národnost. Mohla bych napsat, že mi vadí Češi, protože se ke mě někteří chovali ne příliš hezky, ale nikdy nehážu všechny do jednoho pytle. A ani nechovám zlobu k těm, kteří mi ublížili – dovedu odpouštět.

Další odpovědi
anonym

Nemám rád cigány

Lukasy, chybí Ti tu „Jiná možnost“. Nemohu říct, že nemám ráda Židy, černochy, cizince. Pokud se u nás chovají slušně a dodržují naše zákony, nemám s nikým problém. Nenávist nechovám ani k lidem, kteří ji zjevně chovají v hojné míře ke mně. Něčím takovým svůj život zatěžovat nebudu. Negativní city a pocity jsou pro Ty, kteří si sami ničí vztahy a život.
Lidské rasy mi nevadí taky.
Takže z toho nepochybně vyplynulo, že nemám ráda lidi, kteří nerespektují zákony, právo na demokracii a svobodu pro všechny lidi bez rozdílu barvy pleti a kteří parazitují na společnosti, která se je snaží „převychovat“. Nemám ráda ani občany bílé pleti, kteří z nepochopitelných důvodů žijí v představách, že pro ně zákony neplatí, nebo naopak pro ně platí zákony docela jiné než pro ostatní obyvatele.

vlk samotař

Nevadi mi nikdo

Mezi každou lidskou rasou se najdou špatní a dobří.Kvůli několika jedincům nebudu zatracovat celou rasu.

beer

Nemám rád cigány

Ovšem jen tu „verbež“, která krade, nemaká a dělá bordel. Samozřejmě, takových je víc – v jakémkoliv etniku.

Nikkol

Nemám rád cigány

Kamionacka09

Nevadi mi nikdo

Nikdo mi nevadi pokud mi nic nedela ale jediny co mi dost nesedi je muslimska vira a vsechny ty islamsky zeme.

venkovan

Nenávidim všechny lidske rasy

Ale docela s tím dobře bojuji, takkže nemám problémy. Jinými slovy – schází minimálně jěště jedna odpověď – třeba musím se s nimi chvíli poznat – jsem předběžně opatrný než poznám jejich zvyklosti a chování. Víc nenávidím lidskou malost a povrchnost napříč všemi rasami.
Mimochodem – všimli jste si pánové., jak některé ženy jiných ras jsou krásné, půvabné atd.? I když českomoravskos­lezská holka je prostě kus ženský v každém případě.

pizlicka

Nevadi mi nikdo

zakazte si uz konecne takto uvazovat.dychame vsichni stejny vzduch,takze,vy kteri rasisti jste,prestante dychat,protoze stejny vzduch prave dychaji cernosi,belosi,a­rabi,cigani,at­d.staci trochu premyslet.

sevos

Nemám rád cigány

SonsyMite

Nemám rád cigány

steipavka

Nevadi mi nikdo

Nemám ráda špinavce a bordeláře.Ale to nejsou jenom cikáni,jsou to i bílí.Lidi,kteří si na majetek tvrdě nenašetřili se chovají ve většině jako čuňata.Jejich dědové,po kterých majetek dostali v restitucích se musí v hrobech obracet.To se týká i osídlených Sudet.Ale pozor,ne všichni jsou stejní,jsou i tací,kteří si věcí a všeho váží.

GM

Nemám rád cigány

Za rasistu se nepovažuju. Nesnáším rasisty a cigány.

david22

Nemám rád cigány