Avatar uživatele
Lukasy

Jste rasisti?

Jinak rasizmus je nenavist kvuli barvě kuže, narodnosti a tak, takže to že někdo nemá rad třeba cigany neznamena, že je rasista. Ja jen, že to tak hodně lidi bere.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4297 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nevadi mi nikdo

Doplňuji:
Nevadí mi žádná lidská rasa ani národnost. Mohla bych napsat, že mi vadí Češi, protože se ke mě někteří chovali ne příliš hezky, ale nikdy nehážu všechny do jednoho pytle. A ani nechovám zlobu k těm, kteří mi ublížili – dovedu odpouštět.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nemám rád cigány

Lukasy, chybí Ti tu „Jiná možnost“. Nemohu říct, že nemám ráda Židy, černochy, cizince. Pokud se u nás chovají slušně a dodržují naše zákony, nemám s nikým problém. Nenávist nechovám ani k lidem, kteří ji zjevně chovají v hojné míře ke mně. Něčím takovým svůj život zatěžovat nebudu. Negativní city a pocity jsou pro Ty, kteří si sami ničí vztahy a život.
Lidské rasy mi nevadí taky.
Takže z toho nepochybně vyplynulo, že nemám ráda lidi, kteří nerespektují zákony, právo na demokracii a svobodu pro všechny lidi bez rozdílu barvy pleti a kteří parazitují na společnosti, která se je snaží „převychovat“. Nemám ráda ani občany bílé pleti, kteří z nepochopitelných důvodů žijí v představách, že pro ně zákony neplatí, nebo naopak pro ně platí zákony docela jiné než pro ostatní obyvatele.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlk samotař

Nevadi mi nikdo

Mezi každou lidskou rasou se najdou špatní a dobří.Kvůli několika jedincům nebudu zatracovat celou rasu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Nemám rád cigány

Ovšem jen tu „verbež“, která krade, nemaká a dělá bordel. Samozřejmě, takových je víc – v jakémkoliv etniku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Nemám rád cigány

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Nevadi mi nikdo

Nikdo mi nevadi pokud mi nic nedela ale jediny co mi dost nesedi je muslimska vira a vsechny ty islamsky zeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nenávidim všechny lidske rasy

Ale docela s tím dobře bojuji, takkže nemám problémy. Jinými slovy – schází minimálně jěště jedna odpověď – třeba musím se s nimi chvíli poznat – jsem předběžně opatrný než poznám jejich zvyklosti a chování. Víc nenávidím lidskou malost a povrchnost napříč všemi rasami.
Mimochodem – všimli jste si pánové., jak některé ženy jiných ras jsou krásné, půvabné atd.? I když českomoravskos­lezská holka je prostě kus ženský v každém případě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Nevadi mi nikdo

zakazte si uz konecne takto uvazovat.dychame vsichni stejny vzduch,takze,vy kteri rasisti jste,prestante dychat,protoze stejny vzduch prave dychaji cernosi,belosi,a­rabi,cigani,at­d.staci trochu premyslet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Nemám rád cigány

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Nemám rád cigány

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
steipavka

Nevadi mi nikdo

Nemám ráda špinavce a bordeláře.Ale to nejsou jenom cikáni,jsou to i bílí.Lidi,kteří si na majetek tvrdě nenašetřili se chovají ve většině jako čuňata.Jejich dědové,po kterých majetek dostali v restitucích se musí v hrobech obracet.To se týká i osídlených Sudet.Ale pozor,ne všichni jsou stejní,jsou i tací,kteří si věcí a všeho váží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nemám rád cigány

Za rasistu se nepovažuju. Nesnáším rasisty a cigány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Nemám rád cigány

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek