terry

Jste ranní ptáčata, nebo sovy?

Uvedený článek mě rozladil, neb znám dost lidí, kteří vstávají za tmy a třeba i ve 4 hod. A pak čtu, vpusťte slunce nebo zvykněte si vstávat ve stejnou dobu v týdnu i o víkendu.

Na to mohl přijít jen IQ.

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/246443-jak-se-stat-veselym-rannim-ptacetem.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

také jsem to četla …to tě nemusí rozhodit ,protože se píše takových nesmyslů, že kdyby se měl člověk podle toho řídit …tak nevím.....
já jsem ranní ptáče …manžel bohužel sova , ale nevadíme si navzájem

Další odpovědi
quentos

taky mě to zarazilo, ale už přišli i s kontrover­znějšími „objevy“, nemá cenu si s nimi dělat hlavu. Jsem sova a svoje návyky kvůli tomu měnit nebudu, obzvlášť když se mi v noci nejlíp pracuje. Dost na tom, že musím často beztak vstávat brzy na ranní ;{)>

Jikra

No tak já jsem sova jako vejr. Díky bohu jsem už v důchodu, tak to nemusím řešit. Chodím spát mezi jednou a druhou hodinou a lezu z pelechu v devět. Jak vypadá svitání, to nevím, ale zato znám krásné západy slunce. A to se mi líbí.

rosinka

Na brzkém ranním vstávání není nic chvályhodného i když ty ptáčata mnohdy v ostatních vzbuzují pocit takové té neschopnosti či lenosti. Kdo je sova, ten je holt sova a většinou i nerad snídá. Nikdo by se neměl přecvičovat na jiný typ. Není pro každého správné brzy ráno vstát,pořádně se nasnídat a s písní na rtech jít pracovat (do továrny) :))