ReHu

Jste rádi, že vejce nezvyšují hladinu cholesterolu?

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/209499-prolomeni-mytu-o-vejcich.html
Doplňuji:
Já vcelku ráda jsem, i když jsem vejce jedla dříve stejně často jako teď.
Chutnají mi.
A…jen mě tak napadlo, děláte někdo vejce Benedikt?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,jsem moc ráda.

Další odpovědi
iceT

Ja ano,protoze vejce muzu kdykoli,v jakekoli uprave a mnozstvi.A i pred timto zjistenim mi to bylo fuk.

rybíz

Ano jsem. Já jsem měl jíst kvůli cholesterolu pouze 2 vejce týdně pouze v hotových potravinách.

BEAES

Je mi to jedno, protože je tak často nejím. Když bysme si dali jídlo z fotky na snídani, tak je považováno za velmi zdravé a určitě po něm nepřiberete. Vyzkoušeno!

BIGFOOT

ReHu,psal jsem ti jako první odpověď a to, že jsem rád když jsou vajíčka tak chutná na mnoho způsobů a že jsou ještě k tomu zdravá a moje odpověď je pryč.??????Nechá­pu,nic závadnýho na mé odpovědi nebylo.BIGFOOT

Miroslavst

Co to je cholesterol? :D
Mě je to jedno, když mám na ně chuť, tak si je dám.
Na něco umřít musím, ne? A do rakve má jít tělo zhuntovaný :D

Michal

Je mi to jedno.

iceT

Nekde mam recept,ale zatim ne.

ReHu

>BIGFOOT – nevím, kde je tvá odpověď. Zkoukla jsem odp. až teď a čtu to. Fakt za to nemůžu.