Lgee

Jste rádi ze můžete na chvíli vypnout Adblock?

Můžete vypnout Adblock a chvíli surfovat s „dobrým pocitem“ protože tu nejsou žádné reklamy :) i bez Adblock, alespoň na téhle strance někde je zase seznam reklama :D

Odpovědi
zjentek

Volovina. Tahle stránka je plná reklamy za každého režimu, i teď, za pádu bílého gúglu.
Olympus has fallen! Ale debilní reklama vydělává drobné dál.

Tw!st

No jo, uživatelé se radují a internetoví podnikatelé co využívají Adsense mají černou chvilku.