zjentek

Jste rádi, že je sobota a že tady tedy nemusíte odpovídat z práce?

..zeptám se pěkně z domova, žádný z auta, kanceláře, traktoru nebo od soustruhu… to je pohodička, že?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Městská policie dělá i o víkendech. 😁
Nehledě na ostatní IZS a další.. 😁

Další odpovědi
quentos

Jo, pravda, z domova se odpovídá každopádně pohodlněji. Proto si vždycky v práci nadávám, když místo abych šel domů, když mám padla, zkejsnu na Odpovědích :{D>

anonym

z práce jsem nikdy neodpovídal. jinak že je sobota, jsem rád, za chvíli jdu do další práce aspoň na chvíli 🙂

lexx

pracuji so-ne-svátky na compu z bytu, za vlastní peníze bez kačky odměny a ocenění, za minimální mzdu…objednávám zboží, zajišťuji dopravu, vymáhám pohledávky, sleduji banku, kdybych to nedělal jsem dávno na pracáku a žebračence, to je, přátelé, kapitalismus po česku – ještě něco ?

ReHu

Je mi to fuk.
Udělám si volno klidně v úterý.

Mc Merkurion

… je to na smazání z důvodu prošvihlýho termínu,nebo si to měl uzavřít >>> je neděle a jsem v zaměstnání (doma nemám pro samou práci čas odpovídat)…

pucipuci

Chodím sem jedině v práci.Doma na to nemám čas.