Kulpix

Jste rádi, že AC/DC bude koncertovat s Axlem Rosem?

Nejlepší odpověď
ten který je

jiné 》

Proud času nelze zastavit a i pro mě je těžké smířit se s tím, že i muzikanti stárnou. Když se podíváme na kapely prvního sledu, zjistíme, že snad už žádná nevystupuje v původní sestavě jako někdy před čtyřiceti nebo padesáti lety. Slyšel jsem pár ukázek na YT s Axlem Rosem a očekával jsem, že to bude horší. Celkem to šlo. Nezbývá doufat, že se Brian Johnson uzdraví.

Další odpovědi
iceT

jiné 》

Nejsem ráda za Axla, myslím, že by se našli i lepší zpěváci. Prostě bez toho charakteristického hlasu to nebudou AC/DC, i kdyby se na hlavu postavili, ale je to jejich volba. Na koncert v této sestavě bych nejela, a lístek bych vrátila nebo darovala.
To je stejné jako s Nightwish, bez Tarji už to není ono, stejně jako Arakain bez Brichty už pro mě nejsou Arakain.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koho-byste-vybrali-jako-adekvatni-nahradu-pokud-byste-se-chteli-ucastnit-koncertu-ac-dc-v-praze

kelley

jiné 》

Jedno mi to není, ale co mají chudáci dělat, když Brian Johnson skoro ohluchl… ☹ Asi to bylo v danou chvíli nejlepší ze všech možných řešení kritické situace, nasadit Axla.

Zdroj: http://www.spark-rockmagazine.cz/bri­an-johnson-mel-jsem-tu-cest-s-jednou-z-nejlepsich-kapel-na-svete