Skinn3r

Jste rádi za to , že na Zemi vzniknul život ?

A že tu jste třeba i právě teď ?

Nejlepší odpověď
led

Jiná možnost .

z myšlienok neznámeho tvora na Zemi:
„…rušia ma tu v poslednej chvíli nášho vývoja akurát tie dvojnohé tvory, ktoré sa nevedia ani pohybovať na svojich končatinách. Rýpu sa v zemi, lietajú vo vzduchu, plavia sa vo vode a navzájom sa likvidujú. Ešteže nám tu zanechávajú za sebou množstvo energetického materiálu, ktoré sú nezničiteľné.“

Berme ako fakt, že na Zemi bola možnosť vzniku života. Postupným vývojom sa dostal až do dnešného stavu. Neničme si ho!

Další odpovědi
mosoj

Jiná možnost .

Moc filosofická otázka. Všechno má svůj začátek a konec !

manon

Jiná možnost .

Doplňuji:
Jsem na světě ráda, byla bych ráda, kdyby život na Zemi pokračoval, když už se to tak přihodilo, že vznikl. A bylo by fajn, kdyby tady bylo k žití i pro příští generace.

pizlicka

Sem rád za to že tu jsme .

ale uz nejsem rada,jak to tu je.co to lide se zemí a se sebou a mezi sebou delají.

mojitek

Jiná možnost .

…rád nebo nerad,to nelze posoudit když není jiného srovnání,přece.Jsme tu jen dočasně jak píše mosoj.To není skepse,ale holý fakt.A jak píše LED-a ještě si to tu navzájem znepříjemňujeme…

SteimlX

Jiná možnost .

Doplňuji:
Je fajn, že je tu život, bohužel vznikl i člověk a ten už mi tak fajn nepřijde