e1232851@trb

Jste pro zrušení změn časů ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

nikdy mi to nevadilo, ani mi to nevadí.

;-Q

Další odpovědi
Drap

Nevadí mi změny, ale přesto jsem pro zrušení dvojího času.

Emefej

Ne.

pusinka50

Ano jsem. Vadí mi hodinový posun, ať již na jaře nebo na podzim a těžko si srovnávám s posunem své spaní

talka

Mně celkem nikdy nic nevadí, přizpůsobím se snad všemu.

anonym

Je zajímavé, jak naši zákonodárci pomalu myslí (ale proč by mysleli na blaho lidí, když jim je jejich blaho přednější).
Dcera je v Austrálii ve státě Západní Austrálie ve městě Perth.Letní čas tam zavedli na zkoušku na 4 roky.Pak byli referendum a 82% lidí bylo proti.Tak ho už neobnovili.
Pročpak to asi nejde u nás?Udělat referendum jestli to lidi chtějí nebo ne.
A zákonodárci se nemohou vymlouvat na to, že v celé Evropě je letní čas zaveden.Ono také v každém státě Austrálie je jiný letní čas a nikomu to tam nevadí.
zde se podívej http://cs.wiki­pedia.org/

A mimochodem..já jsem proti letnímu času, protože jsem pracoval se zvířectvem a to na nějaký změněný čas nekouká a řídí se podle světla takže kolikrát byl kvůli tomu problém.

ReHu

Jednoznačně a už dlouho PRO

anonym

Je to proti přírodě, takže ANO