Jste pro znovuzavedení ostrahy státní hranice České republiky?

Proč jsou tedy přísné kontroly na letištích v Česku?
Já, osobně, jsem pro znovuzavedení, jen proto, aby k nám neproudili kriminální živly, neunášeli se naši občané bůhvíkam, nevyváželi se naše klenoty a mnoho dalších důvodu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano

A ostré náboje v zásobníku.

Další odpovědi
Putin

NE

Vezměte si to takhle. Německo uzavřelo hranice, Rakousko uzavřelo hranice, Slovensko uzavřelo hranice. Takže ještě Polsko a máme vystaráno i my a nemusíme nic řešit 🙂 🙂

tyrox

Ano

Zmenší se počet jakýchkoliv nechtěných produktů a osob.

gecco

NE

Byly by to zbytečně vyhozený peníze…
😉

sevos

Ano

lexx

NE

a kdo to bude dělat ? zaklaďáci ZVS se sapíky a psy jak za totáče ? ti sloužili za 120–150 Kčs/měs. a už nejsou. nebo povolají záložáky svobodníky před penzí co sloužili za Gottwalda ? neměli flintu 50 let v ruce, nevycvičení pro novodobý boj, a kdo to vše zaplatí ?

nikolqa.o

Ano

Pipka

Ano

mojitek

Ano

hlavně ostraha hranic se neměla rušit NIKDY!

MB19

NE

Kdo chce, cestu si najde…

Nanoon

NE

Dane

NE

Je na čase ukázat, že jsme schopni kriticky uvažovat a řešit problémy.

dida5

NE

jáára

NE

lucille

Ano

anonym

Ano

Jen ano.

anonym

Gecco, ony ty peníze budou beztak vyhozené a ve větší míře! Abychm se všichni nedivili!

Dane

Zatím to vypadá, že se naše zemička zmůže jen na provádění kontrol, zakazování a přikazování.

anonym

Dane,
myslíš, že je zbytečné provádění kontrol u vodních zdrojů, elektráren…

Dane

Mluvila jsem v souvislosti s uprchlickou krizi.

(A co se týče naších lidí, tak ty nikdo nevyváží. Asi čtvrt mln. žije a pracuje v zahraničí, protože tady by neměli co do úst.)

anonym

…právě proto, uzavřít hranice v souvislosti s uprchlickou­ krizi.