Metalman

Jste pro vyloučení Řecka z Eurozóny?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
venkovan

Ne

Ale zřejmě jiná šance není. Víc jako varování pro další.
To vyloučení je vlastně výzva pro veřejnost ve všech státech eurozóny – aby si důkladněji hlídala co s jejich penězi stát dělá.
Takže poslance, ministry a další nešetřit, pokud to flákají ve svůj prospěch.

Další odpovědi
anonym

Ne

Takový jednoduchý způsob jako je anketa či hlasování nemůže mít váhu o něčem, co je v základech demokracie.
Hele, 13. a 14. platy který platěj soukromý firmy svým zaměstnancům, tohle přece nikdo nemůže zakázat. Vždyť já to chci mít taky. Kdo udělal bordel je stát. Všichni chtějí žít, hlavně ti děcka nahoře. Ale obyčejní dělníci taky. A myslím, že máme ještě co dohánět.

kubimi

Je mi to jedno

Vyloučí se samo.

samicek333

Je mi to jedno

mělo by se Řecko rozhodnout samo

karel4

Je mi to jedno