Avatar uživatele
LaDy MuSiC

Jste pro to, aby si děti mysleli že koledu jim nosí mikuláš a dárky Ježíšek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Deli, Heřman, Všeználek před 4516 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Ano, jsou to přece děti. Dokud na to nepřijdou sami, ať na Ježíška a Mikuláše věří..

Patří to přece k dětství, k pohádkám a víře v dobro. I tohle všechno tvoří človíčka. A pro nás dospělé je to krásné, vidět děti a jejich radost – jaksi nezištně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HDMI

Ano, jsou to přece děti. Dokud na to nepřijdou sami, ať na Ježíška a Mikuláše věří..

Já jsem na to taky přišel v 7.letech sám,a pamatuju si že v 5.třídě byla holka co ještě věřila a celá třída se jí veřejně smála,takže jsem za to rád,té holce bylo deset a když někdy slyším že nějáká mamina(nemyslím to urážlivě)chce aby její dítě věřilo do dvanácti nebo někdy do dokonce do čtrnácti tak teda jako nevim no.A jinak si myslím že děti si mikuláše spíš spojují s dobrůtkama než s koledou to spíš až stědrej den kde to ale hraje až druhou nebo až třetí roli pro ně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kurec

Do určitého věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Všeználek

Do určitého věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Ne, myslím, že děti by neměli věřit na tyhle věcii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Do určitého věku.

Mně se líbilo, jak to udělali naši se mnou: než jsem šla do školy /kde vám nejspíš ostatní děti řeknou, že Ježíšek není/ mi řekli, že Ježíšek sice je, ale je malinkej a všecko by nezvládl, tak mu my lidi musíme pomoct. Některý dárky si dáváme my a jiný nám dává Ježíšek. Takže kouzlo Vánoc bylo zachovaný, ale přitom už jsem začala kupovat sama dárky našim – což taky stojí za to.
Ale nějakou dobu by tomu věřit měly naplno – do té školy bych dětem to těšení, psaní a malování dopisů a celý to vánoční tajemství nebrala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Do určitého věku.

Každý jednou vyroste že.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Do určitého věku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek