AnnMary

Jste pro samostatnost Palestiny?

ČR jako jeden z 4 evropských států a společně s USA je proti samostatnosti Palestiny.(Budou tako hlasovat na sjezdu OSN) Souhlasíte s postojem ČR? Proč ano proč ne?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak především nesouhlasím s tvou dezinterpretací.

  1. ČR nic takového neprohlásila.
  2. Uvedl to spekulativně izraelský deník.
  3. Jedná se o postoj při zářijovém hlasování o přijetí do OSN, to ještě není uznání státu.
  4. Kromě ČR se zmiňují ještě o Itálii a Německu s tím, že ostatní evropské státy by se na hlasování nedostavily, čímž by se hlasování vyhnuly nebo by se zdrřely hlasování a absence jejich hlasů by taktéž ovlivnila konečný výsledek.

5)OSN nemá žádný sjezd, ale zasedání.

  1. A na závěr, Min. zahraničí prohlásilo, že noviny jsou od toho, aby komentovaly politiky, ale politici nejsou od toho, aby komentovali noviny.

P.S. Příště pozorněji čti a nedopouštěj se blamáže zdejší komunity.
Viz kodex, vědomé uvádění nepravdivých a zavádějících informací.
(Od dubna jsi to už mohla postřehnout).

Další odpovědi
hornik.

Ano jsem pro samostatnost Palestiny.