Avatar uživatele
Adiska

Jste pro nebo proti zpomalovacím retardérům ?

Chtěla bych znát Váš názor na zpomalovací retardéry. Je možné, že tyto retardéry http://www.eshop-rohoze.cz/kom­ponenty-pro-dopravni-znaceni/zpomalovaci-prahy/ po častém přejíždění zničí tlumiče v autě??? Jakou nejvyšší rychlostí přes to jezdíte??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4260 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Wang

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokud jsou smysluplně osazeny, jsem pro.
Přejíždějí se co možná nejpomaleji ;)
a tak se tlumiče neopotřebovávají více, než při běžným provozu auta.
Doplňuji:
Chytá mě stihomam nebo je to opravdu zase pokus o zvýšení návštěvnosti konkrétního webu a zas pokus o reklamu!? :(

Upravil/a: Wang

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Dokud se budou řidiči chovat tak jak se jich hodně chová, tak bych je ještě přidal.
Dej si jednu cestu po dálnici D 1 a máš to jako přejíždění retardérů nepřetržitě 10 let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Na mnoha místech mají své opodstatnění a jsou tam velmi dobré. Pravdou je, žže občas se nějaký objeví zcela bezdůvodně. Přejíždět velmi pomalu . Optimální rychlost cca 25 – 30 km/h. Je to jako s běžnou dírou na silnici. Díry proti retardérů nejsou vidět a tak ničí tlumiče více než retardery

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

pokud jsou dobře usazeny a přišroubovány tak jsem pro.svůj účel potom plní.a jezdí se přes ně pomalu,ikdyž já je přejel v rychosti asi 60km/h.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pomalé přejetí retardérů tlumiče neničí. Když potřebuji, klidně je přejedu i méně než 10 km/hod.
A moc proti nim nejsem, i když mi vadí. Leckdy dokáží i šíleného blba za volantem zpomalit na přijatelnou rychlost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

když retardér přejedete ve 40 km (a více) rychlosti tak si tlumiče určo zničíte.Ale právě proto je tam ten kůl s placatou věcí nahoře kde je číslice v červeným kroužku-a právě to je maximální rychlost jakou byste měla jet.. Jsem PRO retardéry-mají svůj význam.Kdyby měly ty všechny ty retardéry zachránit byť jen jeden jediný život nebo zdraví člověka-tak jsou zcela určitě účinné..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek