Avatar uživatele
fg

Jste pro analogový nebo digitální příjem do tv.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4726 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jikra

Digitální

Podstatně kvalitnější obraz!!!
Jak pozemní tak sat. příjem.
Já osobně Skylink-HD programy na 107cm plazmě a to je naprosto nesrovnatelné s analogem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Analogové

Zlatej analog!
Digitální zlobí, zlobí, čtverečkuje obraz…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Digitální

co je tohle za otázku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Analogové

Jsem zastáncem všeho nového, až na tohle. Zlatý ANALOG! Bydlíme v centru Prahy a jen na anténu nechytneme ani bž, tak jsme si koupili zesilovat, projede tramvaj, motorka co v pozadí vlak a příjem je totálně v háji.. A když pak koukáte v tomhle na hokej, tak to je šílený! Ať je obraz sebekvalitnější, co z toho mám, že to věčně vypadává a zlobí… BTW. když dáme zesilovač do bytu, nechytneme taky nich, jen jednou, když jsem v mínusových mrazech doma hodinu štělovala anténu, aby to jakž takž šlo a pak jsem hejbla v bytě židlí a bylo vše ztraceno! Musíme dát zesolovač na balkón a na určité místo a annténky dát do určitého úhlu, aby jsme vůbec něco chytili! Tomuhle já říkám vopruz… Analog stačilo zapnout, a pokud nebyl výpadek u nich, nebo někdo nepřestřihl drátky, všechno běželo tak, jak má!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Itter

Digitální

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Digitální

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Digitální

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

mně osobně je to fuk, na TV stejně koukám jednou za uherskej rok, pravidelně leda na zprávy a za tu půlhodinu vám nějaký příjem signálu je šumák… ;{)>

před 4726 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek