fg

Jste pro analogový nebo digitální příjem do tv.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Jikra

Digitální

Podstatně kvalitnější obraz!!!
Jak pozemní tak sat. příjem.
Já osobně Skylink-HD programy na 107cm plazmě a to je naprosto nesrovnatelné s analogem.

Další odpovědi
Deli

Analogové

Zlatej analog!
Digitální zlobí, zlobí, čtverečkuje obraz…

Arne1

Digitální

co je tohle za otázku

Valky

Analogové

Jsem zastáncem všeho nového, až na tohle. Zlatý ANALOG! Bydlíme v centru Prahy a jen na anténu nechytneme ani bž, tak jsme si koupili zesilovat, projede tramvaj, motorka co v pozadí vlak a příjem je totálně v háji.. A když pak koukáte v tomhle na hokej, tak to je šílený! Ať je obraz sebekvalitnější, co z toho mám, že to věčně vypadává a zlobí… BTW. když dáme zesilovač do bytu, nechytneme taky nich, jen jednou, když jsem v mínusových mrazech doma hodinu štělovala anténu, aby to jakž takž šlo a pak jsem hejbla v bytě židlí a bylo vše ztraceno! Musíme dát zesolovač na balkón a na určité místo a annténky dát do určitého úhlu, aby jsme vůbec něco chytili! Tomuhle já říkám vopruz… Analog stačilo zapnout, a pokud nebyl výpadek u nich, nebo někdo nepřestřihl drátky, všechno běželo tak, jak má!

Itter

Digitální

filva

Digitální

GM

Digitální

quentos

mně osobně je to fuk, na TV stejně koukám jednou za uherskej rok, pravidelně leda na zprávy a za tu půlhodinu vám nějaký příjem signálu je šumák… ;{)>