DDarent

Jste pro, aby všechny Samsung galaxy tab přestali prodávat v Evropě?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/241378-apple-prosadil-v-eu-zakaz-prodeje-konkurencnich-tabletu-samsung-galaxy.html

Kreténskej Apple závidí vídělky!!!
Doplňuji:
Prostě Apple vidí že galaxy se začali hodně prodávat a tak se rozhodli je dák soudu!!! Nechápu německej soud co to rozhod!!! Je nejlepší na trhu za rozumnou cenu (Galaxy 10.1) ale když apple chce aby se přestal prodávat tak hned soud a už aby mněli co nejvíc peněz!!!

Nejlepší odpověď
mosoj

To jsou mi starosti.
Já jsem pro to, aby už lidi na celém světě dostali rozum.

Další odpovědi
Berušinka

mosoj má pravdu, a ty se drž kodexu.
Doplňuji:
A co jako?! =O

tom004

Nejsem.Mně zajímá kvalita,funkčnos­t,záruka,cena,vy­bavení,ap.,a ne,spory výrobců.A,kodex,si přečti opravdu pečlivě.

www

Zcela upřímně – je mně to naprosto fuk ! 😁

RomanP

Ty jsi smartphonový fanatik, již podruhé ti doporučuji navštívit lékaře nebo špatně skončíš. Naštěstí je ještě hodně lidí kteří mají mobilní telefon hlavně na to aby se dovolali z bodu A do bodu B a je jim úplně jedno tak jako mě že se nějaké velké společnosti hádají. Jednoduše si koupí telefon podle svých představ a je jim úplně jedno že jim tam chybí „ Robůtek“ anebo „Nahryzlé Jablko“.

fcoop

„Aby všichni lidé dostali rozum“ – hezká idea,ale…
Mimochodem – jeden je na leccos zvyklý,ale „vídělky“ mě na chvilku dostali.Nu což.

tom004

Chudst,mne sice předběhl,ale ta čeština,by si zasloužila,také Tvou pozornost.

chudst

Me take, ale korunu tomu nasadilo to, ze vas „videlky dostali“ XD Moc krasne :)

Berušinka

„videlky“ jsem mu raději nekomentovala nebo bych se zase dočkala „krásných“ slov =D