e1232851@trb

Jste pro aby ČR vystoupila z EU ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Löwe

ANO

Doplňuji:
Bohužel to není jen tak…

Další odpovědi
pusinka50

ANO

Ano. Nehlasovala jsem pro vstup do EU. Diktují nám nesmyslné podmínky, které nás stojí spoustu peněz, pořád si něco vymýšlejí, nedovolí nám ani názvy osvědčených výrobků, jako pomazánkové máslo, a stále je něco, vždyť je to už úplně trapné. Teď snad budeme platit vysoké pokuty za zemřelé úhoře cestou po Labi do moře, nebo co zas EU vymyslí, že máme změnit?

ten který je

ANO

Když jsou byrokratům v Bruselu bližší zákony o zákazu žárovek nebo o zákazu akátú před bezpečností občanů EU tak asi ano.Akáty vadí a desetitisíce hrdlořezů z islámského světa mířících do Evropy ne…Je mi z toho zle.

http://domaci­.eurozpravy.cz/e­kologie-a-zemedelstvi/86643-nove-nesmyslne-narizeni-eu-konec-akatu-v-cechach/

já12345

NE

gecco

NE

Jsem relativně spokojený…
😉

dudu

NE

Doplňuji:
Je škoda, že většina dnešní, zejména mladší populace se jen zevrubně zajímá o dějiny i novodobou historii. Možná proto jsou představy některých tzv. bojovníků za svobodu přinejmenším naivní. Jinak by si museli umět vydedukovat, že za 70 let klidu, míru a prosperity z valné části vděčíme právě EU už jen proto, že existuje a svoboda je často jen poznaná nutnost!

orwell

ANO

Doplňuji:
Včera bylo pozdě!

Pepa25

NE

Proč?!

AmazedWolf

ANO

anonym

ANO

Ideální by bylo, kdyby vystoupila z EU i Schengenu celá Visegrádská 4 a začala se integrovat mezi sebou.

arygnoc

ANO

súhlasím i s odtrhnutím sa moravy od čiech a odtrhnutím sa kohokoľvek od kohokoľvek, teda i za rozpad čr na mestské štáty.

;-Q

lexx

NE

Doplňuji:
ten náš malý státeček 10 mil. dušíček je…samostatně neživotaschpný

Emefej

NE

doney gal

ANO

Chci aby se ČR připojila k Ruské federaci a Eurasijské unii!

marek953

NE

ivzez

ANO

Lamalam

NE

Proč? Něco se chystá?

Agent000

ANO

  1. EU půjčuje peníze a my na to doplácíme.
  2. Nechceme euro

deny55

NE