Danina65

Jste příznivci Jamese Bonda?

Pokud ano, proč?Pokud ne, proč?

Nejlepší odpověď
lexx

jsem tu novej a ty chlapy z II. směny moc neznám

Další odpovědi
Kelt

Vím, že takové filmy jsou. Některé filmy, hlavně ty starší znám zpaměti, ty novější mi připadají nudné, i když jsou propracovanější, akčnější atd. Ať je děj jakýkoliv, je jasné, že JB se dostane z každé situace a jeho nepřátelé budou poraženi. Ale váhal bych mezi majorem Zemanem, Jamesem Bondem, Broukem Pytlíkem, Patem a Matem a loupežníkem Rumcajsem, koho dát na první místo.

Drap

Nedá se jednoznačně říct. Shlédnutí celkem pobaví, ale že bych to musel mít ,pravdou neni. Je to zajímavá pohádka pro dospělé.

Lamalam

Ano, jsem. Knížky jsem přečetla snad všechny, které v ČJ vyšly. Ve filmu se mi líbil Connery a Dalton, nasnášela jsem Moora.

anonym

líbí se mi všechny díly mimo dílů s T.Daltonem. proč? protože mám rád číslo 007

v knižní podobě bohužel, čtu jen noviny a časopisy 😁

Šidlo

bondovky milujem a Craig bol super

ZIU 682

Viděl jsem jen všechny filmy a mám rád skoro všechny, co se odehrávají do roku 1990. Ty novější už se mi moc nelíbí, zvlášť ne ty s Craigem.