Jste přitažlivá žena, nebo ne? Vědí to o vás?

http://www.od­povedi.cz/gate/con­firm_question/b86c8ec­dbf5714937820f5ccdc1dc1f0

Nejlepší odpověď
venkovan

Nejsem přitažlivá žena.
Fakt, nejsem!
A ví to o mne.

Další odpovědi
Andělé

Prý ano,ale sama sebe přeci nebudu chválit,to jsem nikdy nedělala a dělat nebudu.
Venkovan jako vždy rozesmál..:-D))

iceT

He,he,he,jsem přitažlivá,ale jen pro toho,komu se líbí zaobliny,komu se líbí něco jiného,má smůlu.

Damiana

To si piš! 🙂

briketka10

anonyme a proč píšete tak poťouchlé otázky, když se nemůžu dostat ani do vašich odkazů www.odpovedi.cz

ať posoudí jiní, říkají, že ano já si to ale nemyslím..

VampGirl

Přesně, jak to říká briketka10. Mí přátelé říkají, že jsem pohledná a přitažlivá, ale já to tak moc nevidím. :)
Doplňuji:
Venkovane, teď jste mě rozesmál. :D

IK

V době přitažlivosti jsem přitahovala úchyly a opilce, takže jsem ráda že už o mně nevědí 🙂
Není nad to vybrat si s kým přitažlivost přiživit 🙂