ptáč

Jste ochotni věřit pohádkám?

Britská krávovna je potomek faraóna, vládne světu, všeobecné pravdy míchat s výmysly z rukou písmáků jehovistů, scientologů a mormonů.
Jsou tam české titulky.
https://vimeo­.com/7990937

Odpovědi
střevo

ty vole seš blbej ? dyť to je anglicky ! napiš to normálně,ať se to dá číst

Katy81

Keď niekto veľmi chce a má fúru času, nájde analógie medzi ľubovoľnými dvoma vecami 😉
A podľa vedcov vraj stejne všetci pochádzame z Afriky (teda z pôvodného afrického obyvateľstva kdesi v praveku), takže vrámci tohto by sa dalo aj teoreticky veriť. Ale v podstate je to dnes aj tak jedno, či bol niečí predok Tutanchamon alebo jeho nohsled… 🙂

arygnoc

@střevo:

pravda pravdúca – okrem 10.000.000 čechov je svet tupý a negramotný, lebo sa vyjadruje nečesky = nezrozumiteľne pre čecha.

😉