Michal

Jste ochotni kvůli nějakému filmu,nebo pořadu čeka třeba do 00 hod.?

U někoho to může být sport u jiného horor,nebo lechtivý film.

Nejlepší odpověď
BEAES

To ani náhodou.

Další odpovědi
Elk

No jéje, ale musí to stát za to! Samozřejmě sport, vzpomínám na hokej v Naganu, to jsme drželi až do večera – finále začínalo brzo ráno, já byl po noční, ale v hospůdce…jé to byly časy.

anonym

To ano. Když je to starý horor tak se rád podívám nebo nahraji.

Zdroj: Satan

quentos

do OO hod bývám vzhůru denně, ale abych si kvůli filmu nebo pořadu přivstával, to mě ani nehne. A už vůbec ne na sport, ten jde mimo mě ;{)>

panenka

Na netu jsem do 0:00 takže pokud něco dobrého hraje tak se podívám pokud je to později nahrávám si to na video kazetu přes timer a jak je čas tak se pak na to podívám

Terryle

Tak půlnoc není problém, mám vnitřní hodiny nastavený na spánek ideálně tak ve tři ráno.. To já bych měla těžkej problém vstát kvůli něčemu třeba ve čtyři, pět ráno, to by byla má smrt. Ale asi bych to se správnou motivací dovedla. Třeba ten hokej by zabral.
Jako malá jsem dokázala taky neskutečný věci – jít spát v pět odpoledne a v deset vstávat na Akta X (asi ve třetí třídě ZŠ)… takže když chci, jde to.

Jahoda

O půlnoci bývám ještě vzhůru, takže se klidně podívám. Pokud se mi chce výjimečně spát dřív a zrovna hrají něco dobrého, kašlu na to a druhý den si to stáhnu… :))