straširybka

Jste někomu podobní?

napadla mě otázka, jestli vám někdo někdy řekl, že jste někomu známému hodně podobní a komu? a jestli se více lidí shodlo na jedné osobnosti, které jste podobní?:-D

Nejlepší odpověď
panenka

Mě zatím nikdo neřekl že bych byla někomu podobná ale mému manželovy říkají že je podobný Herci z ulice co má tu výrobnu nábytku už si ho i jedni důchodci když dělál fasádu na paneláku s ním spletli.

Další odpovědi
Cullinda

Prý ano, ale já to odmítám..
Více lidí u mě vidí podobu s Aňou Geislerovou nebo Hrubešovou..
No nejsem ani éterická bytost s tak světlými vlasy, ani nevlastním tak vysoké čelo a postavičku jako Hrubešová.. I když vlasy jsme měli s Hrubešovou stejné..

Jahoda

Říkají mi, že když jsem namalovaná a otočím hlavu na stranu, podobám se Paris Hilton. Až na tu barvu vlasů. Osobně si myslím, že podobná nejsem, ale… 😁

ten který je

Mnoho lidí o mne říká že vypadám jako Geezer Butler – basový kytarysta od Black Sabbath.Někdy mi to až štve.