glass

jste někdy naštvaný na pc?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
EVIL

Ano

Terryle

Ano

Jasně, a on to, syčák, pozná a dělá naschvály. Když se na něj naštvu a začnu mu nadávat, drhnutí přejde v tvrdej zásek a musím restartovat. Kdežto když se mu začne domlouvat a přemlouvat, mnohdy si to rozmyslí a rozběhne se :)

hanulka11

Ano

někdy chce odpočívat, když to nejmíň potřebuji, to ale je asi tak se vším

BEAES

Ano

Lisbeth

Ne

Ne, spíše se vždy leknu (když se nějak po..re) jestli mi něco nezmizí. A pak hned zálohuju a zálohuju a zálohuju…
Naštvaná nebývám na věci, jsou neživé 🙂

Jahoda

Ano

To je jeden naschvál za druhým… A někdy tam zuřím, že se sama sobě divím…!!

annas

Ano

Někdy stávkuje.

anonym

Ano

Neonka

Ano

Věčně vypadávám z internetu a pak jde té plechové bedýnce skutečně o život ! 🙂

led

Ano

Niekedy, ale potom si uvedomím, je to len usilovný blbec.
Podľa „7 bodov servisu“, idem najprv podľa bodu 1. Skontroluj obsluhu
a až potom hľadám chybu inde. 🙂

aramah

Ano

zrovna teď.

Mousinek

Ano

stana73

Ne

Ne,je malej,ale šikovnej.A já se ještě musím hoodně učit

oskar

Ano

Právě dnes zakoupil jsem nový a nemohu si na ně zvyknout.

panenka

Ano

DusanOrlik

Ano