Avatar uživatele
anonym

Jste někdy líní psát odpovědi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, manon, aramah, johana 56, briketka10, zzzzz před 4181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

:) Jojo,občas mne to potká. Hlavně když už bylo vše podstatné řečeno jinými anebo když bych pro dobrou odpověď toho musela napsat hodně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kdybych měla být líná psát odpovědi, tak sem nepolezu. Jsem tu dobrovolně a na vlastní přání. :))
Doplňuji:
Navíc odpovídám jen na to, na co chci, co mě zajímá nebo čemu rozumím. Nečíhám u kompu na jakoukoliv otázku abych se k ní za každou cenu vyjádřila.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Líná ani nejsem, jen se mi někdy nechce psát odpověď na otázky typu: Spáchal jsem přestupek či tr. čin. Jak se mám z toho vyvlíknout?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Ano, třeba na hloupé, nebo stále se opakující otázky. Raději začnu dělat něco užitečnějšího )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mě se někdy nechce ani otevřít víko od noťasu stačí..
to je tím podzimem žejo, nebo né ☼

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Jo :D Třeba teď sem musel překonat lenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Pokud na otázku znám odpověď, tak napíšu nějakou smysluplnou odpověď a ne jako někteří jen odkaz na vyhledávač a starejte se…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, niekedy postupujem podľa hesla „čo môžeš odložiť, odlož“ a keď sa už konečne prinútim, otázka je niekedy zmazaná. Na niektoré otázky si nechávam čas na rozmyslenie svojej reakcie.

Istý užívateľ mi tu vyčítal, že niekedy odpovedám na otázky uverejnené pred niekoľkými dňami „jistě tě xxxx upozornila, jak máš odpovídat“, nie je to pravda, ale veľakrát pozerám dozadu, či ma niektorá otázka/odpoveď/dis­kusia „neosloví“ a podľa toho reagujem.
Doplňuji:
Ak odpoveď je už kdesi na internete kompletné, alebo lepšie spracovaná, stačí dať odkaz a krátky vysvetľujúci text
No niektorí z prílišnej ´skromnosti´ alebo lenivosti dajú len odkaz. to sa mi zdá málo – platí to aj pri otázke. už som tu viackrát upozorňovala, že treba k odkazu dať aj krátky vysvetľujúci text.

„neznámym neotváraj, neznáme nesťahuj…“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

taky někdy, když je rychlejší, abych uživateli problém na počítači opravil, kdybych ho měl v ruce nebo spočítal příklad přímo na papír před „žákem“ než to přepisovat z papíru na počítač a ještě psal nějaké slovní vysvětlení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Mozna nekdy jo ale ne zas tolik abych neodpovedela aspon tohle:D..Kdo je opravdu linej pozname ted podle kdo na tuhle otazku neodpovedel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Právě nyní jsem líný datlovat jinou odpověď než vytvořil kolega beer a tudíž bez jeho souhlasu kopíruji jeho verzi:
„Ano, třeba na hloupé, nebo stále se opakující otázky. Raději začnu dělat něco užitečnějšího“.
Děkuji za pochopení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

občas se mi to přihodí > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-poradte-mi-jak-mam-premluvit-mamku-aby-mi-koupila-zakrsliho-kralicka-diky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Většinou s tím nemám problém a svoji odpověď vždy dokon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Na tohle mám Hanulku11 ( ona to ještě neví ). Ta většinou odpoví to, co bych napsala já, takže mi stačí dát jí paleček 🙂

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Někdy se mně nechce odpověď stylizovat, i když ji znám, takže okopíruji a uvedu zdroj.

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

annas: Proč taky ne, když spousta věcí je už někde precizně a dobře sepsána. Většina našich znalostí je získána z textů již sepsaných, slov již řečených… Přidat můžeme názor, nebo vlastní zkušenost.

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zzzzz, mu odepiš ať emigruje na Bahamy aj.

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

To máš dobrý nápad, ještě bych mu mohla poradit, ať kandiduje do parlamentu. 🙂

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek