Jste někdy líní psát odpovědi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

:) Jojo,občas mne to potká. Hlavně když už bylo vše podstatné řečeno jinými anebo když bych pro dobrou odpověď toho musela napsat hodně.

Další odpovědi:

Kdybych měla být líná psát odpovědi, tak sem nepolezu. Jsem tu dobrovolně a na vlastní přání. :))
Doplňuji:
Navíc odpovídám jen na to, na co chci, co mě zajímá nebo čemu rozumím. Nečíhám u kompu na jakoukoliv otázku abych se k ní za každou cenu vyjádřila.

Zlatý

Líná ani nejsem, jen se mi někdy nechce psát odpověď na otázky typu: Spáchal jsem přestupek či tr. čin. Jak se mám z toho vyvlíknout?

Zlatý

Ano, třeba na hloupé, nebo stále se opakující otázky. Raději začnu dělat něco užitečnějšího )

Zlatý

mě se někdy nechce ani otevřít víko od noťasu stačí..
to je tím podzimem žejo, nebo né ☼

Pokročilý

Jo :D Třeba teď sem musel překonat lenost

Zlatý

Pokud na otázku znám odpověď, tak napíšu nějakou smysluplnou odpověď a ne jako někteří jen odkaz na vyhledávač a starejte se...

Zlatý

Ano, niekedy postupujem podľa hesla "čo môžeš odložiť, odlož" a keď sa už konečne prinútim, otázka je niekedy zmazaná. Na niektoré otázky si nechávam čas na rozmyslenie svojej reakcie.

Istý užívateľ mi tu vyčítal, že niekedy odpovedám na otázky uverejnené pred niekoľkými dňami "jistě tě xxxx upozornila, jak máš odpovídat", nie je to pravda, ale veľakrát pozerám dozadu, či ma niektorá otázka/odpoveď/diskusia "neosloví" a podľa toho reagujem.
Doplňuji:
Ak odpoveď je už kdesi na internete kompletné, alebo lepšie spracovaná, stačí dať odkaz a krátky vysvetľujúci text
No niektorí z prílišnej ´skromnosti´ alebo lenivosti dajú len odkaz. to sa mi zdá málo - platí to aj pri otázke. už som tu viackrát upozorňovala, že treba k odkazu dať aj krátky vysvetľujúci text.

"neznámym neotváraj, neznáme nesťahuj..."

Zlatý

taky někdy, když je rychlejší, abych uživateli problém na počítači opravil, kdybych ho měl v ruce nebo spočítal příklad přímo na papír před "žákem" než to přepisovat z papíru na počítač a ještě psal nějaké slovní vysvětlení

Pokročilý

Mozna nekdy jo ale ne zas tolik abych neodpovedela aspon tohle:D..Kdo je opravdu linej pozname ted podle kdo na tuhle otazku neodpovedel.

Zlatý

Právě nyní jsem líný datlovat jinou odpověď než vytvořil kolega beer a tudíž bez jeho souhlasu kopíruji jeho verzi:
"Ano, třeba na hloupé, nebo stále se opakující otázky. Raději začnu dělat něco užitečnějšího".
Děkuji za pochopení.

Zlatý

občas se mi to přihodí > http://www.odpovedi.cz/…

Bronzový

Většinou s tím nemám problém a svoji odpověď vždy dokon

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Na tohle mám Hanulku11 ( ona to ještě neví ). Ta většinou odpoví to, co bych napsala já, takže mi stačí dát jí paleček :-)

Zlatý

annas

Někdy se mně nechce odpověď stylizovat, i když ji znám, takže okopíruji a uvedu zdroj.

Stříbrný

manon

annas: Proč taky ne, když spousta věcí je už někde precizně a dobře sepsána. Většina našich znalostí je získána z textů již sepsaných, slov již řečených... Přidat můžeme názor, nebo vlastní zkušenost.

anonym

zzzzz, mu odepiš ať emigruje na Bahamy aj.

Zlatý

zzzzz

To máš dobrý nápad, ještě bych mu mohla poradit, ať kandiduje do parlamentu. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.