Avatar uživatele
lukas.zmizik

jste nekdo v takove situaci (kvuli praci nebo cemukoliv), ze si nemuzete dovolit vypnout na cely den mobil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, kenyrts před 4484 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jakmile má někdo firemní mobil, a je na vyšší pozici, pak jej má proto, aby byl dostupný.
Čili v mém případě obdobně jako arygnoc, jen s tím rozdílem, že arygnoc dobrovolně jako majitel firmy, já jako zaměstnanec cca od r. 1997.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roco888

Ne, že bych si to nemohl dovolit, ale jsem na tom úplně stejně jako ARYGNOC – mobily (za tu dobu jich samozřejmě bylo už několik) sám od sebe nevypínám, také již minimálně 10 let. Je vypnutý jen když ho nestihnu dobít a to je opravdu vyjímečně. Mám v každém vždy program na automatickou úpravu profilu, takže se nestarám o večerní vypnutí zvuku a ranní opětovné vrácení do původního stavu.
Prostě jej nevypínám i když si to MOHU DOVOLIT.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

např. můj manžel, firemní telefon je pořád zapnutý, 24 hodin denně, nemůže si dovolit ho vypnout, musí být k dispozici kdykoliv.
No já ho mám vypnutý už asi tak 3 týdny, jelikož se mi rozbil a vůbec mi to nevadí. Dokonce jsem se přistihla, že mi to vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

tak mobil som nevypol už asi 10 rokov.

hm.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek