Zlatý

Jste někdo proti,že se opět vracím?!

Bez vás to není ono!Ale z druhé stránky můžete být jisti,že jsem to nebyl já,kdo mazal otázky v době mé deaktivace!
Doplňuji:
Děkuji vám všem,že jste na mne nezapomněli.Nebylo to z trucu,ale prostě na mne přišel splín,chtěl jsem si tak nějak orazit a věřte,že jsem byl denně s vámi,proto že na tento server se nedá zapomenout.Psal jsem jedné z vás,konkrétně nicku Ocko,že jsem zásadový,ale podcenil jsem se a tak se ji omlouvám.Byla to má mladická(stařecká :-D ) nerozvážnost. Ještě jednou vám děkuji a slibuji,že si svoji absenci(neomluvenou) odčiním ku prospěch nás všech!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Přišla jsem na Odpovědi přibližně v době kdy Vy jste zrovna odcházel. Těší mě a ráda Vás poznávám.

Další odpovědi:

Zlatý

néé a
Hip Hip Hurá - Sláva nazdar výletu, výletu, výletu..
barbakan je zase tu, zase tu, zase tu.. :D
buď si jist, že bez Tebe to nebylo také ono !!

Zlatý

nevěřil jsi , že to nevydržíš dlouho :D:D

Zlatý

Taky Tě vítám zpátky,docela mi chyběly tvoje otázky,:-):-)

Zlatý

Aj. Jakýpak pro,nebo proti.Za tu dobu máš samá áčka.Tak teď budeš mít co dělat,abys je "napracoval". :-))

Zlatý

Ahoj barbakane!Jsem tu tak málo,že jsem si ani nevšimla,žes odešel,promiň!Nicméně - vítám Tě zpět,vždyť "dobří holubi" se přece vracejí....!

Zlatý

No to je dost............. vítej

Zlatý

Dlouho jsi trucovat nevydržel :-), ale chyběl jsi do počtu rebelů.

Zlatý

nazdááár!

Jen se nedělej, sám jsi přece musel vědět, že abstinenční příznaky každého, dřív nebo později, nakonec zlomí.
To by tě napřed museli hermeticky izolovat v prostorách, jež byly mnohdy doporučovány M.K.

Zlatý

Určitě ne, naopak, jste jednou ze zdejších svérázných osobností, která tady v daném období "vorazu" scházela.

Zlatý

Barbakan jo jo já vím, třicet dnů a vrátila jsem se...
Jsem ráda že i vy jste se vrátil :-D

Zlatý

Vydržel jsi to docela dlouho a takhle divoce jsi do toho zase spadnul! No, máš se na co těšit. :-))
Co dodat, vítej zpátky, Pavlínko. :-)

Zlatý

vracej se kolikrát chceš, my na tebe nikdy nezapomenem (zná ho někdo z vás??)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

mezi námi děvčaty:
1) stáhnul jsem to proto žes mě nepotvrdil
2) stáhnul jsem to proto že sis deaktivoval profil a tudíž sem předpokládal že je s tebou amen
3) rozumíš tomu že když mi píšeš zprávy, tak já, jelikož máš zamčený profil, ti nemohu odpovědět? :))
4) až mě potvrdíš přidání, tak ti max napíšu zprávu a zase si tě odeberu, protože by ses mi akorát pletl ve streamu :)

5) koukám že má snaha nakonec nebyla zbytečná >>> http://www.odpovedi.cz/…

..všiml si jak jsme byli čtrnáctého května kvalitní...a vrátil se.....no není to hezké?

Stříbrný

Jsme rádi,že jsi zpátky

Bronzový

Sice se neznáme,ale VÍTEJ

Bronzový

uz vcera jsem chtela napsat-nevite kde je barbakan?a ty tu:-)vítej.

Pokročilý

To je zvlastni zdrovna vcera jsem si na Barbakana vzpomela kdyz sem si prochazela starsi otazky a rikala si kolik takovych zajimavych lidi odeslo.Taky se pripojuji a vitam Barbakana zpet i kdyz nejsem tady mezi vami dlouho ale nektery tu jste jako velka rodina a ja se rada pridam.

Stříbrný

Snažil se tě tu poslední dobou zastoupit svými početnými otázkami bolak /bolaku myslím to v dobrém:-)/ , ale ty jsi nezastupitelný:-D. Tak vítej zpátky, ztracený synu:-)

Bronzový

Ahoj barbakane, jsem moc ráda, že jsi zpátky, nikdo jiný nedovede tak vytočit jistého dr.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.