Jste naladovy ? Ja se snazim nebyt – ale proste to nejde byt porad hodna . 🙂Z ceho vznika ta naladovost ? -iv-

Doplňuji:
Neberu , Valky. ( Mam to vyresene jinak ) 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Je to i o tom jak snadno se jeden nechá ovlivnit okolím a jinými aspekty,třeba neúspěchem a podobně.
Sama nejsem nijak postižená náladovostí,občas mi tedy není do skoku,ale nedávám lidem kolem sebe najevo jak mě všechno na nich od účesu po boty štve.Chci říct,že neznám nikoho tak náladového jako sestru svého partnera,té k naštvání se stačí třeba jen když se jí hned neodpoví na otázku nebo jiná prkotina a je oheň na střeše.U ní to funguje tak,že když má svůj den tak do ní se může hustit horem dolem a stejně se nic nedozvíte,protože když ona mluvit nechce tak prostě mluvit nebude,ale dokáže se tak škaredě po každým dívat,že mít v očích blesky tak je v okruhu 50 metrů dost mrtvo.
Nechápu to,nikdy jsem to nepochopila a nepochopím,proč umí být taková.Přitom kolikrát se na*írá kvůli zbytečnostem,ma­ličkostem,jako třeba když já mám něco nového a ona ne,to by mě v ten moment fakt cip střelil.
Jestli je to u ní způsobené hormonální nerovnováhou těžko říct,žádné bobulky nepapá,a takovou náladu míva ob tři dny,takže od ženských dní to asi nebude a je to s ní čím dál horší.

Další odpovědi
Deli

Mne dokáže rozladit, když si říkám, co ještě krásně stihnu (nebo nejen já) doma, pak přijde manžel pozdě z práce a malá má plačtivou, já nic z plánů nestačím… A už třískám kastrolama (jak prý vypozoroval manžel).
Z čeho vzniká náladovost? Já bych řekla, že Vám prostě něco chybí ke spokojenosti v životě, ať už ten den či dlouhodobě.
Jo antik.taky neberu 🙂

Valky

Neberete hormonální antikoncepci? Já já užívala pět let… Přítel už ze mě pak vyšiloval, jak jsem byla náladová … Říkal, že není normální, aby se chlap těšil, až ženská bude mít menzes! … Tak jsem si nechala dát kombinovanou antikoncepci a od té doby je všechno v pohodě… jsem sice náladová, ale tak normálně, jako každá ženská! :)))
Doplňuji:
Aha, někdy za to tedy může únava, stres, starosti.. Většinou jsme ovlivněny negativní energii.. Pesimistu z člověka uděláte strašně snadno, ale optimista to je „umění“… :) Já jsem od malička taková, že na všem vidím to špatné, nevím proč, snažím se to změnit.. Ale tak či tak, když přijedeme z dovolené, na které se mi líbilo, na otázku jak jste se měli, odpovím vždycky, že třeba fajn, ale! … byli tam komáři, drahé jídlo, ošklivý pokoj atd atd.. nepodstatný věci, který jsem při pobytu nevnímala, ale jak se na mě vzpomenu zpětně, tak jsem naštvaná.. :D Proto je důležité mít po boku člověka, který Vás usměrní a nenápadně Vás nutí do změn v chování…
Někdy se nám nálada změní z ničeho nic, bez zjevné příčiny a na otázku, Co Ti je pak nejsme schopní odpovědět, protože nějak, sami nevíme co se stalo? To je normální u každého.. Hlavně u nás žen je to proto, že my pořád přemýšlíme… přemýšlíme, když koukáme na televizi, když jíme, i při sexu přemýšlíme jaké to je.. před spaním si nadábáme, abychom už nepřemýšlely a spaly! Proto se nám tak často mění náladu, v duchu si na něco vzpomeneme, a je to.. Ani si to neuvědomíme, nad tím jsme to přemýšleli a dobrá nálada je v háji..
Chlapy to mají jinak, zapnou si televizi, a přejdou do „krabice prázdna“ a nemyslí na nic… nevnímají.. Viděla jsem o tom výborné video od jednoho amerického psychologa.. Do té doby jsem vždycky byla naštvaná, když mi partner na otázku – Na co myslíš? (Když se tvářil, jako když mu nadloube..) Odpověděl na nic.. :D Nechápala jsem, že dokáže na nic nemyslet… :)

http://youtu.be/SUm­CRrKYwBQ
Tady je to video, třeba se i pobavíte.. :)

tuCZek

jj,náladovost je způsobena hormonální nerovnováhou.
Větší dispozice k tomu mají ženy,jelikož na tom má velký podíl Estrogen (kterého mají více ženy)
Doplňuji:
„V podstatě za to ženský nemůžete“ :)))

anonym

To je úplně normální,každý člověk někdy má den,kdy se nezubí od rána do večera.Hlavní je,že není mrzoutem většinu dní!