dudu

Jste na tom podobně?

Moje bývalá kolegyně se jmenuje Levová. Často jsem od ní slyšel nezdržuj, musím jít nakrmit Lva.
Milé dámy máte také doma podobné zvířátko, které pokud není rychle nakrmeno, je docela nervní a nerudné?

Nejlepší odpověď
Lásenka

Ano tak to je, manžel musí mí neustálý přísun potravy. Láska totiž prochází žaludkem. S jejím příjmením je to i úsměvné!

Další odpovědi
annas

Některá příjmení jsou vtipná. Ten váš příklad sedí. Moje známá krmila každý den Babičku.

Občas vznikla legrace, když kolega odpověděl, že na školení spal s Babičkou.

Mili @

Já jsem Kamionková, pracuji v dopravě a onehda mi volali, že mám v Maďarsku 2 naložené kamióny, tak jsem se ptala čím že jsou naložené, jestli by to pro mě mohlo být zajímavé, ten náklad…
To je jako sexuolog jménem ŠUK .....apod. apod.