Jste na straně lidí,kteří podporují utečence nebo na straně pravicových radikálů?

U mě je to jasná volba,za „B“
Díky za názory.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/373515-tezkoodenci-v-brne-zasahovali-pri-demonstracich-k-uprchlikum-dva-zraneni.html
Jasnou volbou myslím,to,jak je psáno v položením otázky,že jsem na straně pravicových radikálů.

Nejlepší odpověď
rigormortis

nesouhlasím ani s jedním

Ono zavádět nějaké kvóty je blbost…tím dáte najevo že klidně může kdokoliv přijet.
Mezi těmi „uprchlíky“ je kolik kompletních rodin? Kolik dětí? Kolik matek co nemají co jíst?

Další odpovědi
kapka

nesouhlasím ani s jedním

Po boku Vandase bych teda zrovna demonstrovat nesla. Ale na to nemusi byt clovek zrovna pravicovy radikal, aby byl proti prijimani imigrantu. Ty co imigranty tak strasne brani, vubec nepobiram, nechapu na co si hrajou. Doufam, ze ty jejich petice budou verejne pristupne, az budu chtit podekovat konkretnim lidem za to, co se bude v Evrope dit. Se jich fakt potom pujdu zeptat, jestli pouzivali mozek, kdyz si staveli trapny stanovy mestecka jako uprchlicky tabory a podobny nesmysly. Kdyz si hrali na uprchliky, taky delali vytrznosti jako ted opravdovy uprchlici v Madarsku? At to teda hrajou do detailu, pravdive. A ne ze si postavi stan a hraji si na chudacka uprchlicka nevinnyho, vdecnyho za pomoc. Jsou tak naivni nebo co?

hanny 2

jsem na straně pravicových radikálů

Samozřejmě jsem proti přijímání uprchlíků,ale až teď se dovídám,že jsem vlastně pravicový radikál! Ti co by je chtěli přijímat jsou naprostí blázni a vůbec nedokážou domyslet,co by nás v příštích letech čekalo,až se tady začnou roztahovat,množit a podmaňovat naše lidi!!! A to nemluvím o dalších hrůzách,které by nás čekaly.....

ad barbakan – proč by si je měl Jugar brát do baráku,když jeho jasná volba „B“ je PROTI??? Tos asi špatně pochopil,neee???

wertos1

jsem na straně pravicových radikálů

Jsem na straně pravicových radikálů

arygnoc

nesouhlasím ani s jedním

je to hysterické povykovanie davov a politikov. veď je uhorková sezóna.
(koľko uprchlíkov prijala čr v predchácdzajúcich rokoch, koľkí dostali azyl, trvalý pobyt? → pre ilustráciu https://www.czso­.cz/csu/cizin­ci/2-ciz_nelegalni_mi­grace )

;-Q

technická poznámka:
v otázke nie je ani A ani B (na ktoré odkazuje nezmyselné doplnenie otázky).
v odpovediach sú 4 možnosti – logicky a, b, c, d (alebo 1, 2, 3, 4).

gramatická poznámka:
preklepy sa stávajú, na tie jugar (nič osobného) ale rád upozorňuje.
ale že programovo nepíše medzeru za „,“, tiež o niečom napovedá (vodu káže, víno pije). 😉

;-Q

anonym

nesouhlasím ani s jedním

Pokud je u tebe jasná volba „B“, kolik uprchlíků si vezmeš do baráku, pokud máš kde hlavu složit?!

Tak na co ta anketa? Nechápu! Jo, vlastně chápu…

Front

nesouhlasím ani s jedním

souhlas s rigormortisem

anonym

jsem na straně pravicových radikálů

Mají jinou mentalitu,jiné nemoce…ať proč se vtírají sem?Ať požádají o azyl muslimské země,nebo ať jdou levně pracovat do Anglie tvz.Arygnocův seznam?!
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jIOtMWkOc­tw&feature=you­tu.be

dědapetr

nesouhlasím ani s jedním

Oboje nestojí zanic,ani přijetí uprchlíků a ani podporu radikálů.

briketka10

jsem pro přijetí uprchlíků

Já už jsem svůj názor řekla několikrát, když
dostávají peníze na cestu od islámců, co z
nich po tom tedy vyroste teroristi žejo ?? Jen
někteří ubožáci by si pomoc zasloužili, ale
pouze ve své zemi ne v naší a ti co mají někoho
v cizině ať si pro ně přijede nemusí se na ně
vymlouvat, že za nima cestujou já jim to nevěřím :(

Pepa25

jsem pro přijetí uprchlíků

Pokud je otázka položená takto, tak B. Jinak samozřejmě nepodporuji plošnou imigraci, spíše programy, na základě kterých tu přijímáme studenty z rozvojových zemí …
Současná situace je ale o řešení aktuálního problému a to řešení by mělo být celoevropské – a nesouhlasím, aby kvůli jedné krizi např. padl Schengen …

briketka10

Ježkovy voči co jsem to napsala vdyť jsem
úplně slepá jsem samozřejmě PROTI !!!!!!!

hanny 2

briketko – no já jsem si říkala,co blbneš.....?!

briketka10

No právě vždyť jsem proti a píšu pro
jsem slepotka slepá dala bych si sama
na kožich !! To je proto, že mám malý
písmo musím si ho hned zvětšit !!

anonym

Ať jsou "Vandasovci"jací chcou tentokrát se zachovali jako vlastenci,kteří usilují o zabránění zneužití naší země ještě horšího otrokáře,než je Arygnoc,teď jsou ublížení,ale pak se začnou množit,mísit a nebude lehké je dostat zpět a taky se najdou takový,kteří toho zneužívají a využívají a ti co jim otrne budou stejní jako jejich soukmenovci,jó kdyby to byl jeden,nebo dva,ale celá tlupa?No nevim,nevim.

anonym

Hanny2 od bývá často mimo mísu Barbakan,ale musíme to tolerovat.nu není mu 15.

hanny 2

…no jo,no…třeba to četl ve spěchu a přehlídl se…!

anonym

Hanny2, kdybys si přečetla celou mojí odpověď, tak bys pochopila. Ten inteligent položil otázku s oběma možnostmi, ale vložil anketu se čtyřmi možnostmi a v anketě je v pořadí druhé „B“, nebo tam jsou číslice?! Na co ta anketa tedy je ?

anonym

Já anketě zcela rozumím B jsouproti poskytnutí azylu celé tlupě muslimů!

kablik

na hovno

hanny 2

barbakane – ale vždyť to vysvětluje pod tím odkazem na článek na novinkách! Anketa je pro uživatele jako odstavec zvlášť,já jsem to tak aspoň pochopila!

anonym

Jak píši, blbě vložená anketa!

hanny 2

kdo chtěl,pochopil,to vaše věčné handrkování tady mám na háku!!!

anonym

Tak co se angažuješ ?

kapka

Hanny 2 se angazuje, protoze doufa, ze toho nechate. Mne se taky nelibi, ze se u kazde otazky resi vase osobni spory. Piste si to do vnitrni posty sakra.

hanny 2

kapko dík......!

anonym

U něho by bylo potřeba,aby si uříznul hlavu a pak do krku si vkydnul trychtýř,jiná rada není.

anonym

vkydnul ? Co to je za slovo? Nepoužívají to s tím syndromem, no blbci ?